Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

9fashion

15 produktov

Značka 9fashion

Poslaním značky 9fashion je docieliť absolútneho pohodlia pri nosení ich výrobkov. Značka apeluje na ženskosť zviazanú s praktickosťou v súladu so súdobou módou. Sú si vedomí, že pokožka je v období tehotenstva extrémne citlivá, a preto používajú len certifikované elastické tkaniny a vyberajú strihy s ohľadom na pohodlie pri nosení. Používajú iba prírodné materiály. Svoje modely navrhujú s pravou vášňou a odhodlaním ísť si za svojím cieľom. 

Tehotenské topy

Kto by v tehotenstve netúžil po pohodliu. Teraz môžete dať vale vyťahaným tričkám v XXL veľkostiach, ktoré Vám nepristanú. Vyberte si a noste po celú dobu Vášho tehotenstva a v období dojčenia slušivý top, v ktorom budete šik za každých okolností. 9 fashion má v ponuke tehotenské topy na dojčenie z kvalitnej viskózy, ktoré Vás nesklamú. 

Tehotenské legíny

Nájsť v období gravidity nohavice, ktoré dobre padnú a neškrtia či nepadajú, je mnohokrát problematické. Zamerajte sa na našu ponuku tehotenskej módy, z ktorej si určite vyberiete. Značka 9fashion pripravila tehotenské legíny, ktoré sa nezarezávajú, prispôsobia sa rôznej veľkosti bruška a ide je nosiť vyhrnuté aj po pôrodu.