Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Plavky - Alpha Male

Užite si bezstarostné kúpanie a leto plné zábavy v plavkách od ELEGANT.sk. Novú kolekciu plaviek sme pre vás starostlivo vybrali podľa aktuálnych trendov, ponechali sme obľúbené stálice a doplnili o výpredaj plaviek. V našej ponuke nájdete nielen klasické dámske plavky, jednodielne, dvojdielne alebo športové, ale aj moderné tankiny či monokiny.

Na svoje si prídu samozrejme tiež páni. Ponúkame klasické pánske plavky aj populárne kúpacie šortky. Plavky pre deti v našom e-shopu sú z kvalitnej odolnej plavkoviny. Vyberajte zo širokého sortimentu, máme plavky rôznych strihov, pestrých farieb a všetkých veľkostí. 

Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ plaviek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Značka
Cena

15,70 - 23,60

14 produktov

Ponuka Alpha Male

V ponuke značky Alpha Male nájdete množstvo modelov pánskych plaviek. Plavky sú vyrobené z kvalitného materiálu značky Carvico, navyše v antipeelingovej úprave. Vysoko módne produkty tejto značky nájdete ako plavkové boxerky, volné pánske bermudy, na plávanie, pánske slipové plavky alebo šortkové plavky pre mužov. Z širokého výberu modelov sa nedá inak než vybrať. 

Pánske plavky Alpha Male

Kvalitné pánske plavky Alpha Male sú vyrobené predným európskym výrobcom plaviek. Všetky modely týchto plaviek sú jedinečné a zaujímavé svojím strihom, farbou aj vzorom. Vyberie si naozaj každý. Vyskúšajte a nebudete chcieť už iné. Alpha Male - plavky pre naozajstných mužov.