Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

BasBleu

4 produkty

O firme BasBleu

Firma BasBleu bola založená v roku 1992. Zameriava sa hlavne na výrobu pančuchového sortimentu s výborným pomerom kvality a ceny. Starostlivo vyberané priadze sú dodávané od renomovaných firiem. Značku poznajú mnohé zeme naprieč Európou.

Tehotenské legíny

Legíny má v šatníku takmer každá žena. Sú neuveriteľne pohodlné a vhodné pre všetky typy postáv. Keď sa dobre skombinuje s dobre padnúcim dlhším topom či tunikou, je na závideniahodný outfit zarobené. Ani v tehotenstve sa nemusíte legín vzdať. Stačí si vybrať z mnohých modelov značky BasBleu

Športové podprsenky

Vaše športové aktivity budú ihneď príjemnejšie s našimi športovými podprsenkami s výraznou oporou. Vyskúšajte novinku značky BasBleu, ktorá Vás dozaista príjemne prekvapí. 

Pančuchy

Zvodné pančuchy s elegantným vzorom značky BasBleu osviežili našu stávajúcu ponuku. Budú sa hodiť do spoločnosti a aj do kancelárie. Vďaka silikónovým páskom umiestnených na vnútornej strane okraja nebolo nosenie pančúch nikdy jednoduchšie. Dajte zbohom podväzkovým pásom, odviažte sa v samodržiacích pančuchách BasBleu a nechajte vyniknúť pravú krásu Vašich nôh.