Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Brubeck

Športová spodná bielizeň Brubeck

Značka Brubeck je synonymom športovej módy s dôrazom na jej funkčnosť. Ich heslom je BRUBECK - YOUR BODYGUARD, zdôrazňuje teda technologickú výrobu bielizne, vďaka ktorej sa každý môže cítiť tak, ako keby bola jeho spodná bielizeň "strážcom" v extrémnych vonkajších podmienkach. Zabýva sa výrobou dámskej a pánskej spodnej bielizne. 

Dámska a pánska termobielizeň Brubeck

ELEGANT.sk 0ponúka ustálený sortiment akostného tovaru Brubeck s termoregulačnými vlastnosťami a s podielom bavlny. Všetky modely bielizne sú bezšvové a vyrobené z pružných priedušných materiálov. Bielizeň je ideálnou voľbou pre všetky športové aktivity, ale sú vhodné aj na každodenné nosenie. K dispozícií máme pánsku aj dámsku spodnú bielizeň: nohavičky, bedrové nohavičky, boxerky (boxerkové nohavičky), nohavičky v strihu bikín, dámske športové košieľky, športové podprsenky, pánske boxerky (klasické alebo typu shortbox) a slipy. K dispozícií sú varianty v čiernej a bielej farbe. 

Akostné nohavičky a boxerky Brubeck s podielom ovčej vlny

Na rubovej strane nohavičiek je špeciálne upravená vrstva s použitím ovčej (merino) vlny. Vďaka tomu sa látka nedeformuje a nohavičky (boxerky) nikde netlačia. Ideálne obopínajú telo a tvoria ako keby druhú kožu. Spojenie prírodných vlákien s polyamidom a bezšvová technika výrobcu zaručuje ojedinelé termoregulačné vlastnosti látky a maximálny komfort pri nosení. Táto spodná bielizeň chráni pred premrznutim aj prehriatím a zaručuje zachovanie stálej telesnej teploty. Vlna má mimoriadne výbornú kožnú znášanlivosť. Tieto produkty nájdete pod označením Wool (anglicky vlna). Presvedčte sa sami o jedinečných vlastnostiach pánskeho a dámskej spodnej bielizne Brubeck.