Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Tipy na valentínske darčeky

Sneh všetko prikryl bielym hávom a mrazivá zima sa hlási o slovo. Je koniec januára.

Nechajte zatiaľ stranou univerzálne darčeky ako čokoláda, víno a kvetina. Tentokrát urobte výnimku a dokážte svojej láske, že je pre Vás skutočne jedinečná. Veríme, že ten pravý valentínsky darček nájdete v našom e-shope. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na darček k Valentínu

Tipy na na darčeky k Valentínu pre neho:

  1. Pánska spodná bielizeň. Nech už to budú trenírky, trenkoslipy alebo slipy, týmto darčekom určite prekvapíte. Bude symbolom Vašej lásky a predznamenaním krásnych večerov vo dvoch. Odporúčame boxerky a trenírky z bavlny od značky Cornette. K mániu sú až do veľkosti 5XL.
  2. Pánske pyžamo. Kúpte pyžamo, ktoré mu Vás bude každý večer pripomínať. Ojedinelý výber skrýva značka Taro. Kúpte krásne a kvalitné pánske pyžamo u nás môžete už od 419 Kč.
  3. Pánsky župan. Týmto darčekom mu dokážete, ako je pre Vás drahocenný. Aj keď artikel patrí do tovaru vyššej cenovej kategórie, určite sa bude ako darček k Valentínu hodiť tiež. K dispozícií máme široký výber z materiálov: plyšový župan, soft župan, huňatý župan, termofroté župan. 

Tipy na darčeky k Valentínu pre ňu:

  1. Saténová košieľka alebo saténové pyžamo. Saténová nočná bielizeň je zosobnením elegancie a luxusu. Splývavý materiál zamaskuje drobné nedostatky postavy a rafinový strih dodá na ženskosti. Výber je naozaj pestrý a zaujímavý. Najširší výber nájdete pod overenou značkou DKaren. Variantou sa môže stať košieľka z elastickej priliehavej viskózy. 
  2. Nohavičky a tangá. Dámska spodná bielizeň je obľúbenou klasikou. Ako darček z lásky urobí radosť každej žene. Z našej širokej ponuky nieje možné si nevybrať. K dispozícií sú tiež pôvabné podväzkové pásy ako komplet. 
  3. Nočná košeľa alebo dámske pyžamo. Bavlnená nočná bielizeň sa stala hitom číslo jedna. Vašu milovanú bude každý večer zahrievať myšlienka na Vás. Máme ich k dispozícií naozaj veľa. Odporučiť môžeme značku Regina a Taro
  4. Dámsky župan. Široká škála županov z kategórie huňaté, velúrové, termofleece a iné, budú pastvou pre Vaše oči. Variantou chladivého saténového županu býva župan z viskózy, ktorý nájdete napríklad pod značkou Kalimo. Županom jej dokážete, ako je pre Vás vzácna.