Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Jednodielne plavky: typy plaviek

Jednodielne plavky sú stálicou vo svete plaviek. To ale nutne nemusí znamenať, že ich výber bude fádny. Naopak - jednodielne plavky hýria farbami, vzormi, zaujímavými detailami a módnym návrhárom prinášajú široké pole pôsobnosti. Bývajú vyhľadávané ženami s plnoštíhlou postavou, ale pristanú aj veľmi štíhlym ženám. Známkou ich obrodenia sú súčasné módne prehliadky, kde pomaly vytlačujú jednodielne plavky dvojdielne plavky

Pre Vašu lepšiu orientáciu sme si dovolili jednodielne plavky rozdeliť na štyri typy: elegantné, monokiny, plavkové šaty a športové. Jednoduchý filter nájdete v hornej lište pod úvodným textom kategórie Jednodielne plavky. 

Elegantné

K elegantným plavkám sme priradili plavky s aplikáciami, zdobením a výraznými vzormi. Budú vyhľadávané ženami s vycibreným štýlom. K dispozícií sú aj nadmerné veľkosti plaviek. 

Monokiny

Monokiny sú zvláštnym typom plaviek - sú zdobené priezormi a prestrihmi v oblasti bokov, výstrihu a bruška. Trendom leta sú dvojdielne monokiny, ktoré vyzerajú na prvý pohľad ako jednodielne, ale jedná sa o dva kusy: plavkovú podprsenku a predĺžené plavkové nohavičky so zaväzovaním na šiji. 

Športové 

Najširší priestor v sortimentu jednodielnych plaviek zaberá kolekcia športových plaviek. Plavky sú vhodné pre kondičné plávanie v bazénoch. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej plavkoviny, odolné voči chlóru a opotrebení. Sú k dispozícií aj v nadmerných veľkostiach.