Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Ako si vybrať pánske plavky?

Kto by nechcel vyzerať dobre. Ak hľadáte vkusné a slušivé pánske plavky, potom ste na správnom mieste. Pre lepšiu orientáciu v strihoch plaviek sme pre zákazníkov pripravili pohodlný filter s názvom Typ plaviek umiestnený v podrobných parametroch. Veríme, že vám zjednoduší nakupovanie a sprehľadní výber plaviek. Pánske plavky delíme do troch kategórií: 

Kúpacie bermudy - Kraťasy - Šortky

Kto raz vyskúša kúpacie šortky, väčšinou už nenosí iné. Muži sa v nich cítia maximálne pohodlne (neobopínajú postavu) a oceňujú tiež praktické vrecká. Bermudy a kraťasy sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, ktorý však nie je elastický, ale naopak pevný. Na vnútornej strane je zvyčajne umiestnená sieťka, alebo elastická podšívka v strihu slipov, aby plavky dobre držali na mieste aj počas plávania. Niektoré produkty ale podšívku nemajú. Výhodou týchto plaviek je ich všestranné využitie - ako plavky aj oblečenie. 

Boxerky

Boxerkové plavky sú najpredávanejšie pánske plavky vôbec. Sú typické predĺženou nohavičkou, ktorá môže byť mierne odlišnej dĺžky. Plavky sú elastické, obtiahnuté a často s praktickou šnúrkou na stiahnutie. K dispozícií máme najväčší výber pánskych boxerkových plaviek - viac než tridsať variant. Odporúčame plavky značky Alpha Male

Slipy

Plavky slipy preferujú väčšinou športové typy mužov. Bývajú upnuté, poddajné a elastické a držia dobre na mieste. Preto sú mimoriadne vhodné na kondičné plávanie.