Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Akú si vybrať nočnú košeľu na dojčenie?

Každá pomoc pri nočnom dojčení je na nezaplatenie. Kto má, alebo mal doma malé bábätko, vie, ako niekedy bývajú noci dlhé. Chvíle s dieťatkom si môžete spríjemniť vďaka dojčiacej nočnej košeli. Na ELEGANT.sk si môžete vybrať z rôznych typov výstrihov. Každý má svoje výhody, ktoré musíte zvážiť sama. 

Načítám
Načítám
Materská košeľa Pamela
Nočná košeľa Dalia s gombíkmi

Prekladaný výstrih

Nočná košeľa s prekladaným výstrihom vyzerá prirodzene, ako keby ani nebola určená na dojčenie. Budete v nej mať výraznejší dekolt a zvýraznené poprsie. Rada materskú košeľu oblečiete, aj keď už nebudete dojčiť. 

Dojčiaca nočná košeľa Tara

Dojčiaca košeľa Hello cat

Výstrih na gombíky alebo cvočky

Nočné košele so zapínacím výstrihom na gombíky je osvedčená klasika. Aj keď sa na prvý pohľad zdá dojčenie zdĺhavejšie, než je tomu u iných nočných košieľok, nemusí to byť nevýhoda. Výstrih sa nevyťahá a čas pred dojčením sa ušetrí, pokiaľ zakaždým nebudete zapínať všetky gombíky. Zapínanie s cvočkami býva rýchlejšie než na gombíky. 


Postranné zapínanie na zips

Veľkou výhodou dojčiacej košele so zipsom je rýchlosť rozopnutia. Navyše si môžete vybrať, či chcete rozopnúť ľavú, či pravú stranu. 

Dojčiaca nočná košeľa Happy mommy

Dojčiaca nočná košeľa Linda Lashes

Skryté prestrihy pre dojčenie

Obľúbeným typom výstrihu je výstrih so skrytými prestrihmi na dojčenie. Na prvý pohľad vyzerá košieľka na dojčenie ako klasická, ale skrýva dva bočné otvory. Dojčenie je potom jednoduché a rýchle. 


Prekrytý výstrih

Stačí odhrnúť hornú vrstvu košieľky, pod ktorou sa skrýva dolná vrstva zakončená výstrihom s pružnou gumičkou. Tento druh výstrihu má košieľka Halle (vidíte na fotografii) a Majka s motívom Mickey Mouse. 

Dojčiaca nočná košeľa Halle

Dojčiaca nočná košeľa Dagna

Pružný okraj výstrihu

Pružný okraj výstrihu zaisťuje, že je dojčenie vždy maximálne jednoduché, rýchle a príjemné. S pružným okrajom sú košieľky Dagna (viz fotografia). 


Odopínateľné ramienka

Jednoducho, ako dojčiaca podprsenka, sa môže odopnúť tiež dojčiace pyžamo na ramienka. Tielko skrýva všitú podprsenku a odopína sa na plastovú sponu. Pre teplé letné noci je ako stvorené. 

Dojčiace pyžamo Umana