Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Skôr, ako rozsvietite stromček

Vianočný nákupný zoznam každého z nás sa s pokročilým dátumom v kalendári pomaly plní. Pokiaľ hľadáte originálny, vkusný a zároveň užitočný darček, ste na správnej adrese. V našom e-shope ELEGANT.sk sa skrýva plno skvelých darčekov. 

Vianočné darčeky rovno do ruky a najlepšie ihneď

Na Vianoce sme sa tento rok naozaj dobre pripravili. K dispozícií je už teraz viac než 20 tisíc skladových položiek ihneď k odberu a odoslaní. Natočili sme navyše stovky videí, ktoré Vám zjednodušia výber. Nakupovať môžete samozrejme tiež z Vášho chytrého telefónu, alebo tabletu. 

Darčeky prevoňané novotou

Pokiaľ túžite po originalite, zamerajte sa na novinky v našej ponuke. Poznáte je podľa toho, že produkty nesú zelený štítok Nové. K veľmi zaujímavým kolekciám patria zladené pyžamá Taro, dámske overaly na spanie, novo zavedená značka Donna, antibakteriálne pyžamá Passion alebo luxusné bavlnené pyžamá Cana.  

Medzi naše aktuálne novinky patrí napríklad:

Vianočné pyžamo pre ešte lepšiu náladu

Pokiaľ hľadáte darček, ktorý by čo najviac korešpondoval s Vašou vianočnou náladou, zvolte vianočný vzor alebo potlač. K dispozícií sú dámske župany, nočné košele a pyžamá so zimnými motívmi (snehuliak, tučniak, vianočný škriatok, sob, ľadový medvedík apod.) a nórskymi vzormi. Zakúpiť si môžete tiež veselý dámsky župan s ušami. 

S hrejivým pyžamom môžete dať zime zbohom

Pokiaľ máte požiadavok kúpiť darček, ktorý by niekoho zahrial, zvolte hrejivé dámske pyžamo, nočnú košeľu, alebo hrejivý župan. A najme výber huňatých županov je v našej ponuke pestrý. K najobľúbenejším patrí stále župany Diana (s kapucňou) a Eliza (s golierom) v dĺžke 120, alebo 90 cm, v rôznych farebných prevedeniach, včetne novo zavedenej tyrkysovej farby.