Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Pyžamá, nočné košele a župany, ktoré vás zahrejú aj v tých najchladnejších dňoch

HUŇATÉ

Pre chladné zimné večery sú ideálnou voľbou huňaté textílie. Nielen, že vedia zahriať, ale sú tiež príjemné, hebké a mäkké. V našej ponuke nájdete huňaté pyžamá, huňaté župany aj huňatú nočnú košeľu. Medzi výrobcov huňatého sortimentu patria DN Nightwear, LL, Sensis, Dorota, DKaren a Regina. Ak hľadáte tento tovar, zvoľte filter u materiálu huňaté, alebo polyester. 

Ide o výrobky z polyesteru, ktoré sú vytvorené z dlhých strihaných vlasov (3-4 mm). Vlasy môžu byť rôzne husté aj dlhé, môžu byť umiestnené  na vnútornej aj vonkajšej strane. Tento materiál je v našej ponuke tiež označovaný ako soft, plyšový, alebo lama materiál (huňaté župany DKaren). 

V našej ponuke nájdete veľké množstvo huňatých županov. Veľmi obľúbené sú hrejivé huňaté župany DKaren, Diana a Eliza vo dvanástich farebných odtieňoch, bodkované huňaté župany Magnolia v troch farebných variantoch, huňaté župany s výšivkou od LL a samozrejme huňaté župany s ušami. 

Motív mačičky alebo zajačika

Catus ecru                                                Bunny                                                Felis

 

Motív medvedíka a ďalších zvieratiek

Holiday                                               Mona                                               Lulu

HREJIVÉ

Do tejto kategórie patria velúrové župany a pyžamá, froté pyžamá a župany a tiež flanelové pyžamá a nočné košele. K hrejivým županom patria tiež termofroté (Lobelia, Lukas, Krokus, Megan) a vlnené (Timea). Ďalej ako hrejivé označujeme tie modely, ktoré sú vyrobené z bavlny, kombinované s hrejivou "thermovrstvou". 

Bavlnené zateplené (hrejivé) pyžamá

Renata                                               Euphoria                                               Wally