Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zladené pyžamá a nočné košele pre páry a nerozlučné kamarádky

Dajte najavo, že k sebe nerozlučne patríte a farebne skombinujte pyžamá. Nechajte za Vás prehovárať Vaše oblečenie a povedzte svetu, že sršíte vtipom. Ponúkajú sa k tomu nielen vianočné motívy. Zladené pyžamá sú navyše skvelým darčekom pod stromček, alebo darček k spoločnému výročiu a k svadbe. 

Pyžamá a nočné košele pre páry sú hitovka

Zladené oblečenie je hitom najme pre páry - nieje ojedinelé, že sú manželia či partneri zladení v rovnakom odtieňu, alebo vzoru na večierkoch a rodinných oslavách. Väčšinou tak ladí košeľa či kravata u pána a šaty u dámy. Dvojica potom pôsobí veľmi harmonicky. Šik budete tiež v zladenom pyžamuPohľad na vás a Vašu polovičku v zrkadle Vám hneď zdvihne náladu.

Že ste tá správna dvojka? Prajte si ako darček niečo, čo Vás naozaj spojuje. Dobrý nápad je hrnček, kľúčenka, obraz, na ktorom ste vy dvaja, ako sa držíte za ruky, alebo unisex tričko, či práve pyžamo s rovnakým vzorom. Vašu lásku je potreba hýčkať. 

Niekedy stačí málo a láska je na svete. Chcete mu dať najavo, že je pre Vás Pán PravýSkúste mu to povedať bez slov - zladeným oblečením a skombinujte svoje dámske pyžamo Tukan s pánskymi boxerkami Tukan. Prvú noc v spoločnom byte je potreba poriadne osláviť. 

K ďalším podareným dvojiciam patrí: 

 

                 

                        

 

 

Rovnaké pyžamo pre rodinu alebo známe? Skvelý nápad

Často majú podobný vkus kamarátky - choďte do toho a kúpte si rovnakú spodnú bielizeň, ktorá bude symbolizovať váš vzťah. Svoje rodinné puto môžete upevniť tiež so sestrou, maminkou, dospelou dcérou alebo obľúbenou sesternicou.

Vyberajte zo značiek Taro, DN Nightwear, Passion a Italian Fashion. Buďte štýlová. Buďte v spojení. 

Kúpte si podobnú nočnú košeľu v rôznej farbe, alebo kombinujte strihy. Niektoré pyžamá majú tiež variantu pre tehotné. Pre inšpiráciu k zladeniu mamy, otca a detí si prečítajte náš ďalší článok z Poradni. 
 
Ku krásnym dvojiciam aj trojiciam roku patria pyžamá a nočné košele s rovnakým vzorom: