Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Spodná bielizeň - najobľúbenejšie kúsky

Pokiaľ ste sa rozhodli kúpiť svojej najdrahšej polovičke spodnú bielizeň, urobili ste dobre. Darovať žene nohavičky (a mužom pánsku spodnú bielizeň) je naozajstným vyznaním lásky, na ktoré sa len tak nezabúda. Je ale možné, že tápete, akú bielizeň si vybrať. Nieje divu, veď naša ponuka číta viac než 250 variant nohavičiek, viac než 70 typov podprseniek a viac než 60 alternatív pánskej spodnej bielizne. 

NOHAVIČKY A PODPRSENKY

Kupovať pre dámu spodnú bielizeň je veľmi intímna záležitosť a žena by mala o tejto skutočnosti vedieť, aby sa vyjadrila k strihu spodnej bielizne, ktorú preferuje. Možno sa muži budú čudovať, ale v našej ponuke nájdu osem druhov nohavičiek: nohavičky klasického strihu, brazílske nohavičky, bedrové nohavičky (nízke nohavičky), boxerkové nohavičky, francúzske nohavičky, nohavičky s vyšším pásom (vyššie nohavičky), tangá a sťahujúce nohavičky. Podprseniek je na výber "len" päť základných typov. Výber bude o to ľahší, že našu najširšiu ponuku zahŕňa biela a čierna farba, alebo telová. 

Ak potrebujete poradiť s výberom strihov, pozrite si náš prehľad strihov nohavičiek pod názvom Vyberáme typ nohavičiek, alebo prehľad typov podprseniek pod názvom Vyberáme typ podprsenky do našej Poradni. Je možné, že hľadáte dámsku spodnú bielizeň podľa iných kritérií, preto sme zvolili následujúci prehľad podľa vlastností na nohavičky s čipkou, nohavičky so vzorom, obrázkom a farebné nohavičky, bezšvové nohavičky, sťahujúce nohavičky, zmyselné tangá a brazílske nohavičky a podprsenky. 

Nohavičky s čipkou

Nohavičky so vzorom, obrázkom a farebné nohavičky

Bezšvové nohavičky

Sťahujúce nohavičky

Tangá a brazílske nohavičky

Podprsenky

PÁNSKA SPODNÁ BIELIZEŇ

Trenky, boxerky a slipy

Ak v našom e-shope zháňate pánsku spodnú bielizeň ako darček, určite si vyberiete. Na výber je najmä veľké množstvo obľúbených geometrických vzorov, ale aj zábavných obrázkov. Starostlivo sme vybrali trenky, boxerky a slipy od značiek ako sú Cornette, Brubeck a Lama.