Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Krásna nielen na plese - spodná bielizeň ako čerešnička na torte

Trojmesačný plesový maratón je v plnom prúde. Ženy majú možnosť predviesť svoju krásu, a tak behajú od kaderníčky ku kozmetičke a manikérke, alebo od požičovné plesových šat ku obchodom s topánkami. Čo im chýba k dokonalosti je isto padnúca spodná bielizeň. 

Takmer každá žena nie je spokojná so svojou postavou. Tento rok zabudnite na všetky mindráky a skúste niečo iné. Kúpte si sťahujúcu bielizeň, ktorá Vašu postavu spevní, vymodeluje a sploští bruško v priebehu niekoľkých sekúnd. Z našej ponuky k tancu odporúčame sťahujúce bodyVanilla a Vincenta, kedže fixuje pri pohybe oveľa viac - v rozkroku a na ramienkach, alebo pre šaty bez ramienok a rukávov odporúčame rozopínacie nohavičky Vadis, alebo tvarujúcu košieľku Vika. Majú jedno veľké plus - táto bielizeň sa bude ľahko obliekať aj vyzliekať, čo oceníte najmä pri návšteve toalety. 

Kedže sťahujúca bielizeň nie je potreba, zvoľte bezšvové nohavičky, či tangá, aby neboli vidieť pod oblečením. Ideálne sú bezšvové modely značky Emili, Eldar, alebo Julimex. 

Do šiat sa Vám bude hodiť podprsenka vytvárajúca push-up efekt. S ohľadom na typ šiat by ste mala myslieť na strih. K tejto príležitosti sa skvele hodí podprsenka Paula so silikónovými ramienkami a predným zapínaním, alebo Kaja pre šaty s hlbokým chrbtovým výstrihom, alebo univerzálna silikónová podprsenka, ktorá priľne na telo ako druhá koža. 

Väčšieho push-up efektu dosiahnete so silikónovými vypchávkami, ktoré modelujú.   

7 tipov na záver

1. sťahujúcu bielizeň vyberáme s ohľadom na problematické partie a silu stiahnutia

2. lemy nohavičiek by sa nemali rysovať pod oblečením - ideálnou voľbou je bezšvové prádlo 

3. pod sťahujúcu košieľku vyberáme aj bezšvové tangá, alebo bezšvové nohavičky 

4. podprsenka s push-up efektom nezdvihne len Vaše poprsie, ale aj sebavedomie. 

5. ramienka podprseniek by nemali byť vôbec vidieť a ani by nemaly vidieť pod oblečením - zvoľte špeciálny typ podprsenky, alebo vymeňte ramienka za silikónové 

6. medzi faux pas patrí zlá voľba farby spodného prádla, ktoré presvitá - ideálna je telová farba (aj keď ste si zvolili svetlé, či biele šaty)

7. ak túžite zväčšiť svoje poprsie, zvoľte silikónovú podprsenku, alebo silikónové vypchávky