Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Letíte za slnkom?

Dovolenka sa blíži a Vy vyberáte, čo na seba. Chcete byť trendy a pritom nezruinovať Vašu peňaženku? Obráťte sa na náš e-shop ELEGANT.sk Každoročne vyberáme to najlepšie z najnovších modelov európskej produkcie vhodných na pláž, ale aj pod šaty, či na spanie. Nakúpte u nás kvalitný základ Vášho šatníka a buďte v cudzine za krásku. 

Celosvetovo známy Prada raz povedal: "Neverím ľuďom, ktorí hovoria, že oblečenie nie je dôležité. Odev, to nie je len reklamná bublina, ktorá spľasne a objaví sa nová. Odevom hovoríme niečo dôverného o sebe." Kúpte si peknú spodnú bielizeň, ktorou vypoviete svojmu partnerovi lásku aj podčiarknete prednosti svojej postavy a zakryjete drobné nedostatky. Pribalte si na dovolenku vkusnú nočnú bielizeň: saténovú košieľku, košieľku z viskózy s čipkovými detailami, alebo originálne pyžamo, či bavlnenú košeľu so zábavným nápisom, alebo potlačou. Nieje nad to sa na dovolenke pohodlne vyspať a oddýchnuť si od všedných povinností. Pocit voľnosti si môžete dopriať tiež v niektorých z našich županov určených pre celoročné nosenie.

Nie nadarmo sa hovorí: Narodil si sa ako originál, tak neumieraj ako kópia. Aj my vieme, ako je pre našich zákazníkov dôležitý široký výber a originalita každého modelu. Preto svoju ponuku neustále rozširujeme o nové produkty aj značky. Môžete sa spoľahnúť, že s novou sezónou zaradíme do predaja novinky z každej kategórie.