Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zvodné nohavičky

Vítajte v internetovom obchode ELEGANT.sk, kde ponúkame dámsku a pánsku spodnú bielizeň, bielizeň pre tehotné, pančuchový tovar, plavky, pyžamá, župany a ďalší podobný sortiment. Bohatý sortiment nášho e-shopu vie uspokojiť aj najnáročnejšie zákazničky. Čo sa týka dámskych nohavičiek, v ponuke nájdete bokové, boxerkové nohavičky, nohavičky s vyšším pásom, tangá, sťahujúce nohavičky, nohavičky pre tehotné apod. Nosíte rada bielu bavlnenú bielizeň, čierne čipkové kúsky alebo sladko ružové nohavičky? U nás si určite vyberiete!

U ponúkaných nohavičiek nepozná hraníc nielen sortiment strihov a materiálov, ale tiež pestrá škála farieb. Dnešný trh ponúka rôzne farby spodnej bielizne, medzi ktorými si vyberie naozaj každá žena. Obecne stále platí, že čiernou a červenou farbou spodnej bielizne nič nepokazíte. Zabudnúť nemôžete tiež na klasické biele nohavičky, ktoré jednoducho nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy alebo slečny. Biela je klasikou, ktorá pôsobí jemným a čistým dojmom. Pravdou však je, že na niektorých typoch pokožky jednotlivé farby môžu vyniknúť viac. Ak máte napríklad pokožku tmavšej farby, tyrkysová či žltá na vás neuveriteľne vyniknú. Pre svetlejšiu pokožku sú zasa vhodné viac výraznejšie farby ako je červená či hnedá. Pri výberu farebných variácií sa riaďte predovšetkým vašim a partnerovým vkusom. 

Pred nákupom nohavičiek sa zmerajte a vyberajte podľa svojej aktuálnej veľkosti a tiež podľa toho, na aký účel nohavičky kupujete. Pamätajte, že správny model vás nesmie nikde škrabať, tlačiť alebo sa zarezávať. Ak sa predsa len stane, že ste neodhadli správnu veľkosť a spodná bielizeň vám dobre nesedí, výmena alebo vrátenie peňazí je v obchode ELEGANT.sk naprostou samozrejmosťou.