Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Chcete jednoduchý a bezpečný nákup? Nakupujte u nás

Nákup z domova už dávno nepatrí k horkým témam Science fiction literatúry. Nielenže doslova nakupujeme v bačkorách, ale nepotrebujeme k nákupu ani peňaženku. S istou nadsádzkou by sa dalo povedať, že nám všetko leží na dosah ruky. A to je na tom tak lákavé. 

Cez internet nakupujeme už viac než 20 rokov

Prvý e-shop zbadal svetlo sveta v Amerike už v polovici 90. rokov minulého storočia, ale až po roku 2000 rozpútal veľkú vlnu zájmu po celom svete. Len v Česku momentálne ponúka svoje služby viac než 36 tisíc e-shopov a nakupujúcich najviac láka oblasť spotrebného tovaru a zájazdov. Trendom poslednej doby je vznik on-line alternatív známych nákupných reťazcov. Vzrastá záujem o potraviny a nakupovanie v zahraničných e-shopoch. Kedysi vízia budúcnosti (a bláznivá predstava), teraz realita. 

Na e-shopu ELEGANT.sk sa môžete cítiť bezpečne

Otrlí internetoví zákazníci určite dobre vedia, že nieje e-shop ako e-shop. Veľakrát môžeme pri nákupu naraziť. Aj keď je e-shopov v našej zemi naozaj veľa a stále rastú ako huby po daždi,  niekedy nieje tak jednoduché nájsť spoľahlivý e-shop.

V našom e-shopu ELEGANT.sk za kvalitu svojich služieb aj produktov ručíme. Naša ponuka je obohatená o tovar, ktorý by ste v kamenných obchodoch hľadali len ťažko, nehľadiac na tisíc variant, ktoré si bežne obchody nemôžu dovoliť. Všetko je samozrejme skladom, takže pripravené na odoslanie ešte ten istý deň objednania. Tovar je pôvodom z Európy. V e-shopu si môže nakúpiť celá rodina - nájdete tu tzv. spotrebný tovar, ktorý bežne nakupujeme niekoľkokrát ročne. Konkrétne ide o pyžamá, nočné košele, župany, dámsku spodnú bielizeň, pánsku spodnú bielizeň a plavky. Navyše sa špecializujeme na tehotenskú módu a fitness oblečenie

E-shop ELEGANT.sk má nový kabátik

Pokrok ide neustále dopredu, a tak prišlo do nášho e-shopu niekoľko vylepšení, a to nielen v súvislosti s designom webových stránok. 

Teraz môžete pri svojom nákupu využiť:

 • kombinovaný filter (filtrovať ide aj viac atribútov naraz, napríklad niekoľko farieb)
 • strážiaci pes (produkt je možné zarezervovať, aj keď nieje momentálne skladom)
 • prehľad farebných variant výrobku
 • zobrazený termín doručenia tovaru
 • hlásenie skutočného počtu kusov skladom
 • skratku hlavných parametrov tovaru (napríklad typ rukávu, nohavíc, vlastnosti ramienka apod.)
 • nové formy dopravy (napríklad Zásielkovňa)
 • vernostný bodový systém (ku každému nákupu registrovaného zákazníka sú pridelené body)
 • vylepšenú platobnú bránu s viac možnosťami on-line platby
 • Poradňu (tipy blogeriek, sprievodca výberom, novinky, starostlivosť a návody)
 • presné tabuľky veľkostí