Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Detská móda z našej ponuky

Ak máte deti, isto oceníte, že si môžete nakúpiť pre sebe aj pre svoje deti na jednom mieste. E-shop Elegant.sk ponúka detský sortiment v kategóriach Plavky, Košieľky, Pyžamá a Župany. Len u nás nájdete atraktívne darčeky aj výbavu na letnú dovolenku pre celú rodinu. 

Detské pyžamá a dievčenské nočné košele

K dispozícii  máme dievčenské nočné košele a pyžamá pre deti s hravými vzormi najmä od značky Taro. Na výber sú veľkosti 98 až 158 (od 3 do 15 rokov). Výhodou je, že detský sortiment môžete kúpiť spoločne s produktami pre dospelých. Ocko so synom, alebo mamička s dcérou sa môžu pochváliť nočnou bielizňou s rovnakým vzorom, čo pôsobí veselo a harmonicky. Každý rok prichádzame s novou kolekciou Taro detskej nočnej bielizne pre Váš spokojený nákup. K ďalším značkám patrí Kuba a Vienetta Secret. 

Dievčenské a chlapčenské plavky

Dnes je veľmi ťažké nájsť kvalitné detské plavky, ktoré neboli vyrobené v Číne. V našom e-shope sa nemusíte ničoho báť. Rovnako ako plavky pre dospelých, tak aj pre deti sú plavky vyrobené z kvalitnej plavkoviny pôvodom z Talianska a iných európskych krajín. Výber je naozaj pestrý. K dispozícii sú chlapčenské plavky, dievčenské jednodielne plavky, dievčenské dvojdielne plavky (bikiny), alebo dvojdielne plavky s lambadovou podprsenkou. Tento rok Vás môžeme potešiť novinkou - pre svoje dievčatko si môžete kúpiť praktické dievčenské tankiny od značky Winner alebo Lorin. 

Detské župany

Na zahriatie po kúpeli, alebo po plávaní Vašim deťom pristane hrejivý župan. Vyberať si môžete z niekoľkých typov - huňatý župan (s dlhým chlpom po oboch stranách), tenký froté župan (Mela), stredne tenký froté župan (Eliška, Kubík, Sára). Na výber sú značky Madlen style, alebo Dorota.