Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Svieža jarná ponuka

Prvý poslovia jari - snežienky a bledule - už odkvitli a započali tak definitívne nové ročné obdobie. Aj naša ponuka prešla zmenou a rozšírením.  Medzi naše prvé lastovičky už tradične patrili plavky. Medzi novinky sme zaradili dámske dvojdielne plavky, dámske jednodielne plavky, tankiny, pánske kúpacie šortky, pánske boxerky aj detské plavky.

K najzaujímavejším modelom s nadchádzajúcim letom patria tradične ľahké dámske župany z bavlny, ktoré sa môžu skvele hodiť na dovolenku, alebo pre trávenie voľného času u bazénu. Prekvapili vkusnými výšivkami a obľúbenými vzormi. V našej ponuke nájdete nové froté župany s výšivkou, bavlnené župany so vzormi, žiadané župany na zips a ďalšie detské župany.

Výraznou obmenou prešla kategória tehotenskej bielizne. Tu sme učinili výrazný krok vpred, keď sme založili dve nové kategórie: tehotenské legíny a nohavice a tehotenské šaty. Ponuku sme tiež rozšírili o dojčiace podprsenky, materské a dojčiace nočné košele, pyžamá a bielizeň. Veríme, že nastávajúce maminky bohatší výber odevov ocenia a budú tak u nás ešte radšej nakupovať.

Netrpezlivo očakávaná nočná košeľa a pyžamá s krátkym rukávom sme zaradili vzápätí. Postupne sa tak objavujú produkty poplatné kolekciám jar/leto 2018. Sú medzi nimi bavlnené dámske nočné košele, bavlnené dámske pyžamá a bavlnené pánske pyžamá. Ponuku nám teraz osviežuje nová značka Rössli s nočnou bielizňou podla švajčiarskeho štýlu, ktorá je balená v krásnych darčekových škatuľkách. 

Rozšírili sme tiež sortiment dámskych pančúch a zaviedli znovu do predaja dámske pančucháče. K ďalšiemu rozšíreniu došlo tiež u obľúbených podväzkových pásov DKaren. Novinky sa objavujú tiež v sortimentu bavlnených nohavičiek.