Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zapínacie pyžamá a nočné košele

Košeľový štýl je veľmi trendy. Pôsobí precíznym dojmom, formálnejšie a má svoje čaro z minulosti, kedy ešte neexistoval elastan. Pripomína zašlé časy, kedy sa nosili dlhé nočné košele so zapínaním, ku ktorým sa obliekala dlhá nočná čapica s brmbolcom. Súčasna móda však disponuje modernými materiálmi a trendy vzormi. Jedná sa vždy o ojedinelý detail, ktorý činí model zaujímavým. Nemusíte sa teda obávať, že by ste sa v zapínacej nočnej košeli cítili ako Váš prastarký. Naopak - rozopínanie pôsobí naozaj zvodne

Dámske pyžamá a košele na zapínanie

Do našej ponuky sme v hojnom počtu zaradili zapínacie pyžamá a nočné košele s čiastočným zapínanímz bavlny. Táto nočná bielizeň je bezkonkurenčne pohodlné. Podľa uváženia ho môžete rozopínať a zapínať, alebo zapínanie vôbec neriešiť a brať ho ako ozdobu. K obľúbeným kúskom patria saténové pyžamá s rozopínaním na gombíčky po celej svojej dĺžke. 

Dojčiaca nočná bielizeň na gombíky a cvoky

V sekcii Bielizeň pre tehotné nájdete nočné košele aj pyžamá v zapínacom štýlu. Aj keď je výber strihov určený pre dojčiace maminky pestrý, ku klasickému zapínaniu na cvoky, alebo gombíky sa obracia stále viac žien. Výhodou je, že zapínacia nočná košeľa a dojčiace pyžamá so zapínaním nestratia svoj pôvodný tvar a zostáva po dlhú dobu ako nové. Navyše ho môžete využívať, aj keď zrovna nedojčíte. 

Dámské overaly na spanie na zapínanie

K tomuto typu nočnej bielizne patria tiež dámske overaly na spanie. Tie sa okrem gombíkov a cvokov zapínajú tiež pomocou zipsu. Zapínací horný diel košieľky po celej svojej dĺžke pôsobí zvodne a pripomína dlhú košeľu. Spravidla je obstaraný tiež golierom. Rozopínanie môže byť na cvoky, zips alebo gombíčky. 

Pánske nočné košele a pánske pyžamá s gombíkmi

Pánske nočné košele sú špecifický druh nočnej bielizne. Sú polozapínacie a k dispozícií sú podľa sezóny s dlhým, alebo krátkym rukávom. K rozopínacím pánskym pyžamám patria pánske saténové pyžamá a pánske flanelové pyžamá