Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Ako si vybrať dámske plavky pre Väčšie prsia? 3. diel

Dobre chápeme, že ženy s väčším poprsím mávajú väčšie ťažkosti s výberom veľkosti plavkovej podprsenky než tie s malými prsmi. Odrazovým mostíkom pre spokojný nákup v e-shopu je poznať svoju správnu veľkosť a jednoducho sa pri nákupu zorientovať v ponuke plaviek. A to máme na srdci aj my. Pri výberu dvojdielnych plaviek Vám môže pomôcť tiež článok Ako si správne vybrať plavkovú podprsenku z našej Poradny. 

Košíčky D, E, F a G si u nás vyberú štíhle ženy aj moletky

Najväčší výber plavkových podprseniek pre väčšie prsia nájdete u nadmerných veľkostí XXL až 4XL, ktorým odpovedajú rozmery 85D-100H. Tieto veľkosti nájdete u dvojdielnych plaviek, tankin a jednodielnych plaviek, ktoré patria k najobľúbenejším.

Dobre vieme, že veľké prsia mávajú tiež ženy s menšími veľkosťami, a preto sme do ponuky zaradili väčšie plavkové podprsenky od veľkosti XS-XL odpovedajú rozmerom 70-80 s košíčkami D-G. Pre veľké prsia sú priamo určené dvojdielne plavky: Elise, Grace a Mackenzie. Výhodou dvojdielnych plaviek je to, že si môžete nakombinovať rôznu veľkosť horného a dolného dielu plaviek u jedného modelu. Túto možnosť môžete tiež využiť, pokiaľ si kúpite plavky rôznych modelov zo sekcie Plavkové podprsenky, alebo Plavkové nohavičky

Veľké prsia volajú po pevnom obvode a širokých ramienkach

Veľké prsia potrebujú väčšiu oporu. Zvolte si preto plavky so širšími ramienkami a so zaväzovaním, alebo zapínaním na chrbte. Tabu by mali byť podprsenky s ramienkom za krk a podprsenky s príliš úzkymi ramienkami. K vhodným jednodielnym plavkám patria napríklad tankiny Estela, Glam alebo jednodielne plavky Esme so zapínaním na chrbte. 

Prsia opticky zmenší soft (nevystužená) podprsenka

Pre väčšie prsia sú prispôsobené podprsenky typu soft. Nemajú vystuženie ani vypchávky, ale môžu obsahovať kostice pre väčší pocit opory pri nosení. Voľbou číslo jedna pre ženy s väčším poprsím s veľkosťami S až po XL sú športové podprsenky bez kostíc a jednodielne plavky bez výstuže, ktoré poskytujú dostatočnú oporu väčšiemu poprsiu a dokážu sa dobre prispôsobiť rôznym rozmerom. Pre veľkosti XL-3XL (85D-95E) sú vhodné soft podprsenky dvojdielnych plaviek a jednodielne plavky Esme so soft podprsenkou s kosticami. 

Veľké prsia dobre spevní a vytvaruje vystužená podprsenka bez vypchávok

Nie všetky ženy sa cítia dobre v nevystuženej podprsenke. Pre tie sú tu plavky s pevnou vystuženou podprsenkou, ale bez vypchávok. K najpredávanejším patria vystužené tankiny Tiffany (M-70B, L-75C, XL-80D, XXL-85E). Na výber sú tiež vystužené tankiny a vystužené jednodielne plavky pre väčšie poprsie

 

 

   Vaša Jarka z ELEGANT.sk