Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Bye bye holiday!

Šialené tempo nie je dobré pre nikoho

Tak už je to tu - nový školský rok. Náš prvorodený syn začal chodiť do školy, preto mám už týždeň hlavu ako balón a peňaženke vietor. Naviac sa mi pokazil mobil a vymazali sa mi z neho všetky kontakty. Hovorím si: "Čo ťa nezabije, to ťa posilní."

Ako najlepšie zrelaxovať telo aj myseľ?

Túto otázku si kladie asi každá žena. A každá aj vie, alebo tuší, že nič iné sa nedá vymyslieť, ako spomaliť a dobre sa vyspať. Možno ste na tom rovnako ako já a najradšej by ste si dali nohy hore a nechali sa hýčkať. Niečo Vám prezradím - tento týždeň si chcem spraviť malú rozlúčkovú párty s letom. Mám v pláne si pozrieť všetky fotky z dovolenky, mať kávu v hrnčeku, na sebe župan, byť v kľude a mať pohodu. 

Župan na domáci wellness

Atmosféru vhodnú na leňošenie privoláte vo svojom útulnom byte, na obľúbenom gauči a v pohodlnom oblečení. Ideálnym kúskom na seba sa môže stať aj župan. Na nadchádzajúcu jeseň a zimu sa bude skvele hodiť hrejivý župan, v ktorom je teplo ako u krbu a pohodlne ako v bavlnke. Možno Vám padne do oka náš dlhý župan s výšivkou vločky Snowflake, alebo krátky župan so vzorom hviezdičiek Hollywood. Patria medzi novinky a top produkty.

Ako privolať sladké sny?

Privolá nové pyžamo, nočná košeľa, alebo overal aj veselšie sny? Ktovie. Ale môžete to skúsiť. Do postele si doprajte novú nočnú bielizeň s obľúbeným vzorom. Môžete sa spoľahnúť, že v našej ponuke je plno noviniek. Pohodový spánok môže privolať overal na spanie Lovely Cats 3 či flanelová košeľa Zora s káro vzorom.

 

  Vaša Jára z ELEGANT.sk