Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Vaša obľúbená značka nielen pre tehotné: Italian Fashion

Kedy Pradu nahradí Italian Fashion?

Naša neskorá svadobná cesta do Benátska sa zo začiatku javila pekne. Tešila som sa ako malé dievča. Všetko vyzeralo ako, že prežijeme najromantickejší pobyt v živote a ja, že si konečne pozriem Mekku módy na vlastné oči. Niekoľko dní pred odjazdom ale prišlo prekvapenie - okrem batožiny na chrbte budem nosiť aj nový batôžtek vpredu... Namiesto šiat od Prady alebo Valentina som si nakoniec priviezla domov bryndáčik, prvé skúsenosti s rannými nevoľnosťami a tehotenskú nočnú košeľu, ktorá ma presvedčila o tom, že sa kvalitnej talianskej módy nemusím vzdávať ani kvôli nečakanému tehotenstvu. Vyskúšajte pohodlie Italian Fashion na vlastnú kožu aj Vy. 

Italian Fashion oblieka známe osobnosti

Kolískou značky Italian Fashion je Taliansko, ktoré je aj dodnes zdrojom inšpirácie. K základnej ponuke Italian Fashion patria tehotenské a dojčiace prádlo - dojčiace a tehotenské nočné košele, dojčiace pyžamá, tehotenské a dojčiace podprsenky, tehotenské nohavičky a trička (topy). Obľúbila si ich aj známa česká youtuberka Little B (@BaraChvatalova), ktorá Vás môže zoznámiť napríklad s tým, čo si zabaliť do pôrodnice

Pyžama pre ňu aj pre neho

Keď sa nám v roku 2007 dostali do rúk prvé produkty Italian Fashion, ohromilo nás kvalitné prevedenie a skvelá cena oblečenia. Naše zákazničky si bielizeň od Italian Fashion veľmi rýchlo obľúbili. A tak sme značkovú bielizeň pre tehotné a dojčiace mamičky rozšírili aj o dámske košieľkypánske pyžamá a župany, vďaka ktorým môžete do svojej spálni vniesť taliansky pôvab tiež aj Vy. 

  Vaša Jára z ELEGANT.sk