Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo budú túto jeseň nosiť dámy v spálni?

Bavlna - najobľúbenejší materiál na celom svete

S pokročilým dátumom v kalendári prichádzajú chladné rana aj večery. Je potreba siahnuť po pyžame s dlhším rukávom a nohavicami. Bavlna stále patrí ku top materiálom, ku ktorým sa každá z nás rada vracia, lebo sú mäkké, cenovo dostupné a vydržia aj časté pranie. Zaujíma Vás, aké bavlnené pyžamá budú patriť medzi topy? Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na nákup. 

Ktoré bavlnené pyžamá budú na jeseň najviac trendy?

Nadia s líškou

Na sladký spánok Vás môže naladiť pyžamo s potlačou líšky a vtipným nápisom. Má šnúrku na stiahnutie v páse aj praktické postranné vrecká. Naviac je možné kúpiť si pyžamo s rovnakým vzorom tiež pre dievčatá (od veľkosti 104 do 158). 

Dalia červené káro

Spať ako v bavlnke sa Vám dozaista podarí v pyžamu s obľúbeným vzorom, alebo zamilovanou farbou. Pokiaľ sa jedná o káro vzor a červenú alebo šedú, bude Vaša jasná voľba toto zapínacie pyžamo

Agnes s kolibríkom

Ste veľká romantička? Možno Vám príde vhod pyžamo s kolibríkom, ladené v pastelových farbách a strihané ako pyžamo s 3/4 rukávmi.

Rosalie modré ruže

Pre pekné módne pyžamo už nemusíte chodiť ďaleko. Ak sa vám páčia kvetinové vzory, obľúbili ste si tmavo modrú farbu a rada skúšate zaujímavé strihy, bude pyžamo Rosalie trafou do čierneho. 

Elza lososové

Ak hľadáte pyžamko pre svoju princeznú, zvoľte dievčenské pyžamo s obľúbeným vzorom mačičiek. Najmenšie veľkosti (86-140) majú manžety na nohaviciach. Pre väčšie slečny je na predaj varianta Gabi (146-158) a mamičky si môžu kúpiť rovnaké pyžamo vo svojej veľkosti pod názvom Gala. Rovnaké pyžamá pre celú rodinu sú nielen vtipným nápadom, ale aj obľúbeným darčekom.