Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo budú túto jeseň nosiť dámy v spálni?

Bavlna - najobľúbenejší materiál na celom svete

S pokročilým dátumom v kalendári prichádzajú chladné rana aj večery. Je potreba siahnuť po pyžame s dlhším rukávom a nohavicami. Bavlna stále patrí ku top materiálom, ku ktorým sa každá z nás rada vracia, lebo sú mäkké, cenovo dostupné a vydržia aj časté pranie. Zaujíma Vás, aké bavlnené pyžamá budú patriť medzi topy? Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na nákup. 

Ktoré bavlnené pyžamá budú na jeseň 2019 najviac trendy?

Na sladký spánok Vás môže naladiť pyžamo s potlačou líšky a vtipným nápisom. Má šnúrku na stiahnutie v páse aj praktické postranné vrecká. Naviac je možné kúpiť si pyžamo s rovnakým vzorom tiež pre dievčatá (od veľkosti 104 do 158). 

Spať ako v bavlnke sa Vám dozaista podarí v pyžamu s obľúbeným vzorom, alebo zamilovanou farbou. Pokiaľ sa jedná o káro vzor a červenú alebo šedú, bude Vaša jasná voľba toto zapínacie pyžamo

Ste veľká romantička? Možno Vám príde vhod pyžamo s kolibríkom, ladené v pastelových farbách a strihané ako pyžamo s 3/4 rukávmi.

Pre pekné módne pyžamo už nemusíte chodiť ďaleko. Ak sa vám páčia kvetinové vzory, obľúbili ste si tmavo modrú farbu a rada skúšate zaujímavé strihy, bude pyžamo Rosalie trafou do čierneho. 

Ak hľadáte pyžamko pre svoju princeznú, zvoľte dievčenské pyžamo s obľúbeným vzorom mačičiek. Najmenšie veľkosti (86-140) majú manžety na nohaviciach. Pre väčšie slečny je na predaj varianta Gabi (146-158) a mamičky si môžu kúpiť rovnaké pyžamo vo svojej veľkosti pod názvom Gala. Rovnaké pyžamá pre celú rodinu sú nielen vtipným nápadom, ale aj obľúbeným darčekom.