Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Milujete luxus? Zvoľte značku Donna

Anketa na ulici za socializmu:

"Čo by ste si kúpili, ak by ste vyhrali 500 Kčs??"

"Predplatné sovietského časopisu Nová Doba."

"A za 5 000 Kčs??"

"Návštevu Moskvy."

"A za 50 000 Kčs??"

"Kúpil by som si sovietské auto !!"

"To nepoznáte nič iné ako veci zo sovietského zväzu??"

"Poznám, ale vás nepoznám, súdruh... "

Ako sa premenili luxusné pyžamá za posledných 20 rokov?

Písali sa 90. leta a ja som si začala všímať, že mať na sebe starostlivo vyžehlenú blúzku po staršej sestre je rovnaké, ako keby som prišla do školy v kroju po prababičke. 

Kto nemal walkmana ako by nebol. Kto nezbieral mončičiaky a céčka, nemal pokoj vytapetovaný plagátami z Brava a stratil prehľad o tom, čo ide na Nove, žil sto rokov za opicami. Moderné boli vyťahané tričká, šustiakové a džínsové traky mrkvového strihu. Film Sám doma sa stal pre nás na dlhý čas meriatkom luxusu a v konkrétnej scéne aj prehliadkou "štýlových" županov a pyžámSpávali sme v antisexy propínacích pyžamách a v otrasne farebných kombináciách, ktoré sa rady trhali. Žilo sa politikou, chodilo sa ku voľbám a verilo sa na lepšie zajtrajšky. Pamätáte sa?

“7 P” prádla Donna

  1. Prekvapíte partnera a spríjemníte si vaše spoločné chvíle
  2. Pozornosť upútate zvodným véčkovým výstrihom
  3. Podčiarknete svoju krásu romantickou čipkou
  4. Prádlo vydrží ako nové dlhý čas
  5. Pre všetky postavy - široký výber veľkostí od S až po 4XL
  6. Pyžamá sú príjemné na dotyk vďaka saténu alebo viskóze
  7. Prijateľné ceny - luxusný nočný komplet Donna stojí v rozmedzí od 26 do 48,8 Eur.

Košieľka Lulu

Donna vniesla do našich spální luxus, štýl aj romantiku

Tip na to, či tento rok voliť pravicu alebo levicu sa od nás nedozviete. Vieme ale, že zvoliť značku Donna je istota. Nová éra nám priniesla vo svete módy veľa výhod. Vyskúšajte aj vy možnosť veľkého výberu prvotriednych luxusných pyžám, o ktorých sa nám skôr ani nesnívalo. 

Podprsenky Donna udávajú tón

Deväťdesiatky už sú retro, pozrime sa radšej do budúcnosti. Aká bielizeň nesmie vo vašom šatníku chýbať, ak chcete byť IN v 21. storočí? Odpoveď je podprsenky bralette. Kto ich v roku 2018 nepozná, ako by nebol. Braletky sú pohodlné, nemajú kostice, výborne sedia a nechávajú pokožku volne dýchať. Naviac priťahujú pozornosť rafinovanou čipkou a decentným vzorom, vďaka ktorému sú tak žiadané. Ide práve o to, nechať vykuknúť kúsok podprsenky z pod trička. Nie je sa čomu diviť, že sa to mužom páči. 

Naviac ku braletkám značky Donna si môžete poriadiť priehľadné čipkované nohavičky a tangá ako zladený komplet, ktorý je ideálnym darčekom nielen pre zamilovaných. Urobte radosť sebe aj svojej drahej polovičke a kúpte si niečo pekné. 

 

 

  Vaša Jára z ELEGANT.sk