Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Aké komplety županov a pyžám ponúkame?

Často sa hovorí, že na maličkostiach nezáleží - skúste ale spať v izbe, kde lieta komár... Z toho je jasné, že na detailoch niečo je, nech každý hovorí, čo chce. Aj my v našom týmu sme za jedno, že nieje nad to kúpiť si celý komplet pyžama a županu, než nosiť staršie kúsky šatníka. 

Pri výberu sa zamyslite, akú dĺžku a materiál preferujete a prečo. Komplety sa skvele hodia ako darček pre výnimočnú príležitosť - ako darček k narodeninám, výročiu alebo k Vianociam. Komplety budú aj perfektný darček k svadbe. Pokiaľ sa rozhodnete hľadať dvojicu na vlastnú päsť, orientujte sa podľa výrobkov, ktoré odporúčame. Môžete sa spoľahnúť, že sa naša ponuka neustále obmeňuje. 

Pohodlné bavlnené komplety

Tento komplet sa teší celoročnému využitiu. Bavlnený župan k pyžamu príde vhod ráno alebo v podvečer, kedy začína byť chladno. Môžete ho využiť aj pre demonštratívne celodenné leňošenie, pri pobytu u kamarátky, vo wellness zariadeniach a na dovolenke v hoteloch. 

Ľahučké komplety z viskózy

Viskóza má príjemne chladivé vlastnosti, preto sa úžasne hodí na nosenie behom leta. Pokiaľ si k županu kúpite aj košieľku z viskózy, budete za naozajstnú dámu. Naše modely sú určené aj pre plnoštíhle ženy (do veľkosti 4XL). Tehotné by si nemali nechať ujsť župan a košieľku Nora, v ktorých sa budú cítiť ako princezné z rozprávky. 

Saténové komplety pre náročných

Život si dozaista spríjemníte luxusným kompletom zo saténu. Takmer každý saténový župan z našej ponuky ide zladiť so saténovou košieľkou, alebo pyžamom a vytvoriť tak nádherný komplet.