Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Fitness oblečenie pre váš jarný reštart

Dny sa predlžujú, vonku je na čo pozerať a príjemné teploty nás nenechávajú na pochybách, že už to (!) naozaj začalo. Jar je ideálnym obdobím pre všetkých, ktorí chcú zatočiť so svojimi tukovými vankúšikmi a urobiť niečo pre svoje zdravie. Pre začiatok sa vyplatí investovať do fitness oblečenia, ktoré môže byť skvelou motiváciou k zmene životného štýlu a spríjemnením času pri športu. A koniec koncov - športovať je trendy

S jarou rastie chuť k športu - ako zabudnúť na gaučing

Na jari je skvelé, že sa môžeme hýbať na čerstvom vzduchu a užívať si pri tom prebúdzajúcu sa zeleň. Skúste sa tento rok trochu zapotiť pri niektorom z následujúcich športov, vyplaviť trochu endorfínov a zlepšiť si svoju fyzičku. Prinášame vám 5 tipov na jarné aktivity:

Trekking (fyzicky namáhavá turistika) - zmapujte si najbližšie turistické ciele a vytvorte si ojedinelú zbierku turistických známok. A ešte niečo - v dvoch sa to lepšie tiahne. 

Nordic-walking (chôdza za pomocou špeciálnych paličiek) - vychádzajte kdekoľvek a kamkoľvek pešo, kúpte si palice, ktoré budú šetriť vaše kĺby, kochajte sa okolím a objavujte neobjavené. 

Cyklistika (jazda na bicykli) - prebádajte všetky cyklistické trasy vo vašom okoliu a nechajte sa uniesť vetrom vo vlasoch. 

Jogging (kondičný beh) - nakúpte si kvalitné topánky, pusťte si do slúchadiel svižnú hudbu a pretiahnite pri behu aj vašeho psa. 

Inline korčuľovanie - zoberte kočík alebo sa spojte s kamarátkou a využite každú vhodnú cestu bez väčšej automobilovej prevádzky.

Urobte si zo športu každodennú radosť a nakúpte si nové fitness oblečenie

Čo získate, keď budete cvičiť vo funkčnom oblečení? Zjednodušene môžeme povedať - pocit pohodlia pri cvičení, vďaka čomu Vás hýbanie ihneď začne viac baviť. Nákup dobrej športovej podprsenky, alebo priliehavého topu je vyložene nutnosť pre Vaše prsia, ktoré môžu pri rýchlych pohyboch naozaj trpieť. Navyše oproti bežnému športovému oblečeniu bude funkčné oblečenie vyzerať dlho ako nové aj pri používaniu vonku. Na veľkú záťaž je totiž testované. 

A prečo sa môžete spoľahnúť na naše funkčné fitness oblečenie?

  • má vysokú odolnosť spojov voči prasknutiu
  • lemy sú bezšvové a nikde netlačia
  • dobre odvádza pot, materiál rýchlo schne a je odolný voči škvrnám
  • je ošetrené UV ochranou 50+
  • výroba pomocou technológie LYCRA® ŠPORT poskytuje výbornú elastičnosť tkanín 
  • výroba je tvorená podľa najnovších módnych trendov 
  • zladené funkčné legíny a funkčné topy vyzerajú skvele 
  • vysoká kvalita za priaznivú cenu 

 

 

   Vaša Jarka z ELEGANT.sk