Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo si schovať do plážovej tašky? Predovšetkým pareo!

Už sa nemôžete dočkať, až vyrazíte smer letište a necháte sa hýčkať teplými slnečnými lúčmi? Potom určite dopredu plánujete, čo si sebou brať a možno ešte viac, čo nebrať na dovolenku. Máme pre Vás tip - s pareom ušetríte až tretinu miesta Vašej batožiny a to už je čo povedať. 

Pareo?! Zoznámte sa prosím

Pareo je nepostrádateľný kúsok Vášho šatníka na letnom pobytu u mora, ale aj u bazénu. Je to obľúbený módny plážový doplnok, ktorý na prvý pohľad pripomína šatku. Má rozmery cca 150x100 cm, je vyrobený z veľmi ľahkého materiálu s potlačou a vzormi. Nosí sa ako odev a ako doplnok k dámskym plavkám

Klasickú plážovú šatku môžete uviazať na niekoľko spôsobov. Hravo nahradí dlhú čí krátku sukňu, šaty alebo ľahkú vestu. Vďaka tomu ušetríte tiež kopec peňazí. Ako jednoducho uviazať svoje pareo sa dozviete tiež v našom videonávodu. 

Trend tohtoročného leta? Zavinovacie šaty

Ako novinka sa nedávno objavilo tzv. zavinovacie pareo s ramienkami, ktoré sa nosí ako zavinovacie minišaty, alebo top. Výhodou je, že ho budete mať raz dva oblečené a nebudete musieť riešiť žiadne uzly.

8 výhod plážovej šatky

  1. skryje všetky nedokonalosti postavy
  2. rýchlo uschne
  3. zahreje pri miernom ochladeniu
  4. nahradí vrchný odev
  5. vytvorí elegantnú a vkusnú vizáž
  6. sprístupní miesto vo vašom kufri pre ďalší pár topánok a iné nevyhnutnosti
  7. zdvihne pošramotené sebavedomie
  8. ušetrí Vašu peňaženku

Tipy pre Váš krásny look:
plavky zladené s pareom

   Vaša Jarka z ELEGANT.sk