Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Prázdninové must-have pre Váš zvodný vzhľad

Užívajte si slniečko aj zaslúžený relax na dovolenke, nakupujte a vybavte sa šmrncovnými kúskami na leto do spálni. Načo predsa čakať? Leto je tu a s ním pre mnohých najkrajšia časť roku. 

Cez luxusnú bielizeň musí byť vidieť

Ako horká novinka bola nedávno uvedená podprsenka bez kostíc a výstuže, ktorej sa jednoducho hovorí braletka. Pod ľahké letné blúzky a tričká je priamo stvorená. Určite sa nezanedbávajte a kúpte si k nej tangá, brazilky alebo nohavičky ako komplet. Budete neodolateľná. Kúpte si napríklad komplet Zuza. Nepríliš pôsobivé bavlnené nohavičky vytlačujú nohavičky z microfibryAk si zvolíte čipkový model, úspech na seba nenechá dlhá čakať. V našej ponuke je nájdete pod značkou Ewana

Luxusnej nočnej bielizni dominuje nežná čipka a hebký satén

Zažite hebký dotyk saténu na vlastnú kožu a nebudete sa ho už nikdy chcieť vzdať. Tento rok sú trendy nežné pastelové tóny, ale aj sýte korálová, rudá a nestarnúca biela. K najnádhernejším novinkám patria saténové pyžamá (komplety) s nežnou čipkou. "Za hriech" ale určite stojí aj čipkované pyžamo z viskózy Milos, pomenované podľa gréckeho ostrova zamilovaných. Luxusnú bielizeň naozaj stojí za to mať. 

Luxusné nočné košele sú rozprávkovo krásne

Ako princezná zo zámku si budete pripadať vo splývavej nočnej bielizni - saténovej košieľke, alebo čipkovanej nočnej košieľke z chladivej viskózy. Vyberať je skutočne z čoho. Jednofarebné košieľky môžete striedať s bodkovanými košieľkami, s hviezdičkami alebo kvetinovými vzormi a vždy budete in. 

 

 

  Vaša Jarka z ELEGANT.sk