Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Nevzdávajte to. Zacvičte si v novom fitness oblečení

Tiež ste zistila, že po súčasnej neplánovanej dvojmesačnej pracovnej odmlke by ste potrebovala nejaké to kilo zhodiť? Hoďte za hlavu všetky diéty a zlepšite si fyzičku radšej športom. Dobrou motiváciou k cvičeniu pre Vás bude nová fitness výbava.

Podprsenka Izzy
Podprsenka Suzanne
Legíny Arden
Fitness top Aida

Dobré vybavenie rovná sa lepší výkon

Na značku Lorin sa môžete spoľahnúť. Nič, čo sa vám pri cvičení bude hodiť, jej nechýba. Produkty sú vyrobené pomocou technológie Kol-šport alebo LYCRA® SPORT. Sú primerane elastické, odolné voči opotrebení a perfektne odvádzajú pot smerom od pokožky. Design fitness kolekcie je svieži, nápaditý a má onú povestnú šťavu.

Fitness oblečenie značky Lorin môžete jednoducho farebne zladiť a nemusíte sa v nich báť vyjsť von ani  za šera. Vašu bezpečnosť v prevádzke Vám zaistia skvele viditeľné neónové prvky. Fitness legíny od značky Lorin majú jednu nenápadnú výhodu, o ktorej ste možno nevedela - zameriava sa svojím strihom na sedacie partie. Vďaka tomuto oblečení tak budete mať zadoček snov.

Fitness podprsenka má za úlohu spevniť

Fitness podprsenka pre náročné pohybové aktivity musí poprsie dobre zafixovať. Bez nej sa môže stať Vaše cvičenie nočnou morou a bolestivou skúsenosťou. Fitness podprsenky na zapínanie Katy, Suzanne alebo Amy sa nepohnú ani o kúsok, a preto je vrele do fitka odporúčame. 

Majú však ešte ďalšie tri výhody: zapínanie na háčiky, nastaviteľné ramienka a neónové prvky. K naj vychytávke patrí práve zapínanie. Po cvičení tak vyzlečiete svoju podprsenku do dvoch sekúnd a to už je fakticky úľava. 

Podprsenka Suzanne
Katy podprsenka