Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo na pláž a k bazénu? Pareo a župan!

Nie je nad to užiť si pravú letnú dovolenku s osviežením u vody. Čo si ale vziať do kufra, aby nevážil tonu, aby sme boli so svojím vzhľadom spokojné a mali dostatok odevov aj pre prípad ochladenia? Na túto otázku sa ponúka jednoduchá odpoveď: zabaľte si sebou ľahké plážové pareo a skladný županPareo môže nahradiť niektoré šaty, sukňu alebo top a župan dokáže krásne zahriať nielen u hotelového bazénu, ale aj večer na izbe. Geniálny kúsok na dovolenku: pareo

Pareo (plážová šatka) je naozaj to, čo by Vám rozhodne na dovolenke u mora nemalo chýbať. Tento geniálny kúsok Vám v kufri ušetrí kopec miesta, ale to nie je ten jediný dôvod, prečo je tak obľúbené. Pareo príjemne zahreje pri miernom ochladení a dokáže zakryť drobné nedostatky postavy, takže Vám pridá na kráse. 

Tip: Pri výbere parea sa zamerajte na farby a vzory, aby Vám pekne ladilo s plavkami

Na pohodu aj kvôli elegancii: župan

K bazénu proste župan patrí. Využite tak jeho praktickú stránku - zahreje a vsaje do seba prebytočnú vodu, ale dodá Vám tiež na vkusnom looku. K najlepším županom k bazénu patrí froté a velúrový župan. Tieto župany nezaberú príliš miesta v batožine, v prípade potreby zahrejú a dostatočne zahalia. Župan je symbolom odpočinku, relaxu a wellness, takže na dovolenke bude ideálnym kúskom, ktorý ani nebudete chcieť vyzliekať.