Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo o Vás prezradí nočná bielizeň? Zistite o sebe viac

Poznáte naozaj dobre svoje ja? Skúste si nájsť chvíľu, aby ste si overila, či bielizeň, ktorú si najradšej obliekate na večer odráža aj Vašu povahu. Zistite, či ste viac ako výbušná sopka, krehká kvetinka, veselá kopa, alebo pokojná ako stojatá voda. 

Načítám
Načítám

Bavlnené pyžamá milujú ženy do nepohody

Páčia sa Vám pohodlné bavlnené pyžamá, pretože sú jednoducho praktické na spanie? Siahnite po klasickej bavlne, pretože vám jej priedušnosť a pružnosť vyhovuje pri nočnom "rotovaniu"? Potom ste určite žena so zmyslom pre humor, realistka a pohoďáčka

V bavlnenej košieľke spia vyznávačky tradícií

V bavlnenej košieľke spíte už od detstva a vďaka vrodenému sklonu k tradíciám ani nevidíte dôvod, prečo to meniť? Potom ste určite v mnohom konzervatívny človek, ktorý nemá rád zmeny. 

Overaly sa páčia ženám, ktoré majú rady zmenu

Overal je o chlp pohodlnejšie pyžamo. Nosia ho ženy, ktoré rady experimentujú, ale zároveň dajú na pohodlie. Síce niesu žiadne dračice, ale rady sa bavia a sú obklopené ľuďmi. 

Luxusné košieľky nosia ženy vamp

Starostlivo si vyberáte, čo nosíte, pretože dobre viete, že to odráža aj Vaše postavenie. Zaujímajú Vás módne trendy a vyznáte sa v látkach aj strihoch. Máte povahu levice, ste sebavedomá a idete si pevne za svojím cieľom. Saténové košieľky a luxusné košieľky sú typické pre choleričky a spoločenské typy. 

Duše, ktoré chcú nočnú košeľu s obrázkami

Pokiaľ ste povahou skôr dieťa, necháte sa rýchlo pre niečo nadchnúť, ale tiež Vás jednoducho niečo rozhodí, siahnite po tradičných strihoch - košieľke so zaujímavými obrázkami a vzormi. Ste žena s citom pre krásu. 

Kvetinové vzory

Všetky veľké romantičky siahnu najradšej po kvetinovom vzore, nech už po pyžame alebo košieľke. Vedia, že v kvetinách sa snúbi krása a ženskosť. Ako klasický vzor si ho zvolia aj ženy, ktoré milujú všetko tradičné.