Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Materské nočné košieľky využijete nielen v tehotenstve

Pokiaľ máte doma malé bábätko alebo ho iba čakáte, materské nočné košieľky sú jednou z najdôležitejších vecí, ktoré budete potrebovať. Môžu vám ušetriť veľa námahy pri nočnom dojčení a zároveň vám doprajú maximálne pohodlie. Vedeli ste však, že je môžete perfektne vynosiť v akomkoľvek období vášho života? Nielen, že sa môžu skvele prispôsobiť tehotenskému brušku, ale pokiaľ máte rozopínací výstrih, sú skvelé tiež pri dojčení. Stačí si len vybrať správny (praktický) typ košieľky. Prečítajte si, ako môžete materské košieľky ďalej využiť. 

Těhotenská noční košilka
Tehotenská nočná košieľka
Košilky jsou velmi pohodlné
Košieľky sú veľmi pohodlné

Nadštandardné pohodlie v tehotenstve

Pokiaľ má materská košieľka dostatočne pružný materiál alebo voľný výstrih, hravo pod ňu schováte aj bruško v poslednom trimestri. Vyberajte tak košieľku, v ktorej sa budete cítiť príjemne a voľne. Navyše, pokiaľ si vyberáte košieľku s rozopínacím výstrihom, bude sa perfektne hodiť aj do pôrodnice. 

Načítám
Načítám

Jednoduché dojčenie v noci

Aby bola košieľka vhodná na dojčenie, musí mať správny typ výstrihu. Môže mať napríklad prekladaný výstrih či výstrih, ktorý sa zapína pomocou. Dojčiace košieľky môžu mať tiež postranné zapínanie na zips. Neviete si rady, aký typ výstrihu vám bude najviac vyhovovať? Pozrite sa, ako vyzerajú a v čom sú praktické

Načítám
Načítám
Načítám
Načítám

Mateřskou noční košilku vynosíte i jindy

Košieľky, ktoré sú vhodné v tehotenstve a pri dojčení, využijete kedykoľvek inokedy. Skvelo sa prispôsobia vašej postave, a preto je môžete nosiť ešte predtým, než otehotniete alebo kedykoľvek potom. 

Mateřské košilky vynosíte kdykoliv
Materské košieľky vynosíte kedykoľvek
Načítám
Načítám

Tip pre vás

Správnu materskú košieľku vyberajte tiež podľa typu materiálu a tabuľky veľkostí.