Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Farebné pyžamá pre ženu v každom veku

Väčšina ľudí nevenuje pozornosť farbe pyžama. To je však jedno z najdôležitejších kritérií pri výbere. Pokiaľ by ste mala pyžamo, ktoré sa vám nepáči, mohlo by vám to znepríjemniť celý večer aj ráno. Keď si kúpite krásne farebné pyžamo, budete sa na neho tešiť celý deň. Každá žena si môže kúpiť farebné pyžamo, nech už je mladšia alebo staršia. V ponuke je toľko druhov, že rozhodne budete mať z čoho vyberať. A čo viac, každá žena si môže vybrať pyžamo s krásnym motívom. Stačí len prísť na to, čo sa k vám hodí. Pozrite sa, ako vybrať farbu pyžama. 

Barevná pyžama sluší i dospělým ženám
Farebné pyžamá pristanú aj dospelým ženám
Stylové nápisy zaujmou mladé ženy a dívky
Štýlové nápisy zaujmú mladé ženy a dievky

Pestré barvičky pro malé holčičky

Farebné pyžamá si zamilujete už od detstva. Pre najmenšie dievky sú skvelou voľbou pestré ružové a červené pyžamá, a to napríklad s jednorožcami, tučniakmi alebo medvedíkmi. Perfektné sú dievčenské pyžamá so vzormi na celom spodnom aj vrchnom diele. Dievky si určite obľúbia overaly, ktoré majú nielen krásne farby a vzory, ale tiež maximálne príjemný materiál. Staršie dievky si zasa zamilujú tmavo modré a sivé pyžamá so vzormi srdiečok alebo so štýlovými nápismi. 

Načítám
Načítám

Jemné a zvodné farby pre dospelé ženy

Aj staršie ženy by si pri výbere pyžama mali dať záležať na farbe. Perfektnou voľbou je svetlo oranžová, modrá, béžová a ďalšie decentné farby. Zamerajte sa na tie, ktoré sa vám páčia bude sa vám v nich lepšie zaspávať. Neznamená to však, že by ste sa nemohli kúpiť aj výraznejšiu farbu. Vhodná je napríklad červená a čierna, ktoré v luxusnom saténovom prevedení vyzerajú naozaj elegantne a zvodne, takže sa hodia aj na romantické večery. 

Načítám
Načítám

Tip pre vás

Niektoré pyžamá ponúkame v detskej aj dospelej veľkosti. Môže sa tak dobre zladiť maminka s dcérou alebo aj starou mamou. Pozrite sa, ako na to, aby ste vyzerali naozaj dokonale zladené. 

Sladěná pyžama jsou skvělým tipem jako dárek
Zladené pyžamá sú skvelým tipom na darček
Každá holčička chce být jako její maminka
Každá dievka chce byť ako jej maminka