Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Trenírky, boxerky alebo slipy - dilema každého muža

Vhodnou voľbou spodnej bielizne sa zabývajú nielen ženy, ale tiež muži. Každý muž má rád pohodlie, ale zároveň chce vyzerať štýlovo, preto je voľba naozaj ťažká. Pozrite sa aké sú výhody, nevýhody a rozdiely medzi trenírkami, boxerkami a slipmi. Potom už bude výber jednoduchý. 

Trenírky pre naozajstné pohodlie

Klasické trenírky sú medzi mužmi veľmi obľúbené. Zaistia vám voľnosť pohybu, takže sa príjemne nosia. Trenírky bývajú ušité z prírodnej bavlny, takže sú priedušné a perfektne odvádzajú telesný pot. Navyše sa hodia aj pre citlivú pokožku. Vyrábajú sa v mnohých farbách, najčastejšie však ako kockovaná klasika. Teraz navyše zoženiete tiež pohodlné trenírky s veselou potlačou, ktoré ženy na mužoch zbožňujú. 

Načítám

Boxerky sú atraktívne

V dnešnej dobe má väčšina mužov v obľube boxerky. Je to kompromis medzi trenírkami a slipmi. Sú priliehavé a pristanú takmer každej postave. Bývajú ušité s prímesou elastanu, aby boli pružné a prispôsobili sa vašej postave. Hodia sa pod upnuté nohavice, oblekové nohavice a rozhodne si je zamilujete aj pri športe. Vyrábajú sa s rôznymi modernými vzormi, takže si vyberie naozaj každý. 

Načítám

Slipy perfektne priľahnú k vášmu telu

Hľadáte spodnú bielizeň, ktorá dokonalo obopne vaše telo? Potom sú perfektnou voľbou slipy. Sú vykrojené, a preto vám nebudú nikde zavadzať. Využijete je počas dňa aj pri športe. Niektorí muži považujú slipy za spodnú bielizeň starkých. To je však omyl. Vybrať si môžete slipy s moderným vzhľadom alebo štýlovými nápismi. 

Načítám

Tip pre vás

Najlepšou voľbou je mať doma boxerky, trenírky aj slipy. Pokiaľ budete chcieť doma leňošiť alebo hľadáte niečo pre pohodlný spánok, vytiahnite zo šuplíka trenírky. Pokiaľ máte namierené na ples či vyrážate von v upnutých nohaviciach zvoľte boxerky. Na šport zasa môžete vytiahnuť slipy. 

Stylové pánské boxerky
Štýlové pánske boxerky
Pánské vánoční trenýrky
Pánske vianočné trenírky
Stylové pánské boxerky
Štýlové pánske boxerky