Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo frčí na Valentín? 5 nápadov, ktoré vás nadchnú

Chystáte sa poriadne osláviť Valentín so svojou drahou polovičkou? Dobre robíte. Tento rok  si síce budeme musieť na štýlovú reštauráciu zahrať vo vlastnej kuchyni a hotel nám nahradí vlastná spálňa, ale prečo to nebrať športovo. Ušetríme aspoň pár korún a môžeme si na Valentín skutočne dopriať. Kúpiť si tak môžeme valentínsky darček podľa predstav ako je luxusná košieľka, set podväzkového pásu a pančúch, zvodná spodná bielizeň alebo ľahučký župan. 

Dámské spodní prádlo
Dámska spodná bielizeň
K Valentýnu patří dárky z lásky
K Valentínu patria darčeky z lásky
Dostanu podvazkový pás?
Dostanem podväzkový pás?

1. Luxusná košieľka ako vyznanie lásky

Darček ako je luxusná košieľka povie viac než tisíc slov. Je ľahučká, krásne obopína postavu a budete v nej vyzerať božsky. Čierna košieľka z viskózy a čipky vás zoštíhli a skrášli, zato v červenej budete žiariť a priťahovať. Výber záleží len na vás. 

Načítám

2. Saténová košieľka pre krásu

Po saténovej košieľke túži väčšina krások. Je mierne splývavá, takže zamaskuje aj drobné nedokonalosti postavy a pôsobí skutočne luxusne. Na výber je množstvo farieb a kvetinových vzorov, takže saténovú košieľku vyberajte podľa nálady aj vkusu. 

Načítám

3. Podväzkový pás pre romantické chvíle

Nezabudnuteľný večer si môžete dopriať s podväzkovým pásom. Budú sa k nemu hodiť tiež pančuchy, na ktoré pripnete jednotlivé pásky. O parádne zakončenie valentínskeho dňa tak budete mať postarané. 

Načítám

4. Spodná bielizeň pre jedinečnú ženu

Koľko skutočne krásnych kúskov nohavičiek máte? A kedy inokedy si kúpiť naozaj pôvabné nohavičky než na Valentín? V tangách alebo čipkovaných nohavičkách na vás určite nechá oči. 

Načítám

5. Ľahký župan pre šťastný vzťah

Žena má byť na prvom mieste s darčekom spokojná. Pokiaľ túžite po krásnom ľahučkom župane, tak si ho kúpte zrovna na Valentín. Ľahučký župan navyše krásne doplní košieľku a vyzerá neskutočne elegantne. 

Načítám

Teraz máte tri možnosti:

  • darček si kúpte sama (urobíte nim radosť aj jemu)
  • pošlite partnerovi odkaz na tento článok a nechajte sa prekvapiť 
  • vyberte si darček spoločne 
Na Valentín v novej košieľke