Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zabudnite na vyťahané tričko a tepláky. Kúpte si módne domáce oblečenie.

Vždy, keď vyrážate do roboty, do mesta alebo kamkoľvek inam, snažíte sa vyzerať čo možno najlepšie. Akonáhle ale prídete domov, hodíte na seba obnosené tričko a tepláky s dierou. Vedeli ste však, že pekné a zároveň pohodlné oblečenie na doma sebou prináša hneď niekoľko výhod? 

  • Budete sa v ňom cítiť príjemne a dokážete si tak lepšie oddýchnuť. 
  • S módnymi kúskami si dokonca budete pripadať omnoho atraktívnejšie, aj pri bežných denných aktivitách. 
  • Štýlové a pohodlné domáce oblečenie zvýši vašu produktivitu. Hravo tak zvládnete pracovať z domu bez akýchkoľvek prekážok. 
Dámský komplet Leona
Komplet Trixi využijete i na sport

Ako si správne vybrať oblečenie na doma?

Pri výbere domáceho oblečenia sa riaďte nielen farbou a vzorom, ale tiež materiálom, aby ste sa cítili pohodlne. Obľúbené sú bavlnené materiály, ktoré sú vhodné pre alergikov aj atopikov alebo materiály s prímesou polyesteru, ktorý domácemu oblečeniu zaistí maximálnu hebkosť. 

Ďalšie kritérium je pocit voľnosti. Záleží čisto na vás, či dáte prednosť vzdušnému alebo prispôsobivému oblečeniu s prímesou elastanu. Dôležité je, aby vás oblečenie nikde príliš nesťahovalo. Na výber máte hneď niekoľko možností. Ponúkame domáce komplety, ktoré tvoria dlhé nohavice a mikina alebo hrejivé komplety na zimu. V posledných rokoch sú veľmi populárne štýlové oversize tričká, ktoré môžete kombinovať napríklad s legínami

Tip pre vás

Oblečenie na doma je perfektným darčekom pre vašich blízkych. Väčšina ľudí sa do kupovania pohodlného domáceho oblečenia veľmi neženie, ale pokiaľ ho dostanú ako darček, rozhodne je to poteší. 

Načítám