Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Jarná inšpirácia na ELEGANT.sk

Zime už je oficiálne za nami, a tak sa môžeme tešiť na rozkvitnuté lúky, slniečko a ľahké oblečenie, ktoré k jari patrí. Nechajte sa inšpirovať a privítajte nové ročné obdobie s tými najlepšími módnymi kúskami

Svieže farby a elegantné vzory

Na jari sú typické jasné farby, ako je žltá oranžová alebo decentné odtiene, a to napríklad zelené. Ďalej potom modrá v rôznych tónoch, ktoré pripomínajú oblohu. Jarné rozkvitnuté stromy krásne symbolizuje jemná ružová. Medzi tradičné jarné vzory sa rozhodne radia kvetinové a zvieracie

Ľahučký satén pre jarnú pohodu

Luxusný saténový materiál vás svojou hebkosťou doslova pohladká po pokožke. Produkty zo saténu sú ľahučké, jemné a lesklé. Obľúbené sú tiež preto, že vás v chladných dňoch zahrejú a v teplých dňoch naopak príjemne ochladia. Vyberať môžete saténové košieľky, župany alebo tiež pyžamá. Mnoho z nich krásne zladíte ako komplet.  

Jarné obdobie je ideálne na nosenie pančucháčov

Častým jarným problémom sú chladné rána a teplé popoludnia. V takých prípadoch je ideálne k sukniam, šatom alebo šortkám nosiť pančucháče. Ponúkame nielen telové a čierne, ale tiež pančucháče s jedinečnými motívmi alebo tvarujúce pančuchové nohavice. 

Nová jarná kolekcia pyžám a košieľok

Ako inšpiráciu sme pre vás pripravili TOP novinky v jedinečných jarných farbách. Krátke pyžamá alebo pohodlné košieľky vám doprajú pohodlie po celú dobu nosenia. 

Načítám
Načítám