Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Jarná inšpirácia na ELEGANT.sk

Zima je už oficiálne za nami, a tak sa môžete tešiť na rozkvitnuté lúky, slniečko a ľahké oblečenie, ktoré k jari neodmysliteľné patrí. Nechajte sa inšpirovať a privítajte nové ročné obdobie s tými najlepšími módnymi kúskami. 

Svieže farby a elegantné vzory

Na jari sú typické jasné farby, ako je žltá oranžová alebo decentné odtiene, a to napríklad zelenej. Ďalej potom modrá v rôznych tónoch. Jarné rozkvitnuté stromy krásne symbolizuje jemná ružová. Medzi tradičné jarné vzory rozhodne patria kvetinové zvieracie

Ľahučký satén pre jarnú pohodu

Luxusný saténový materiál vás svojou hebkosťou doslova pohladká po pokožke. Produkty zo saténu sú ľahučké, jemné a lesklé. Obľúbené sú tiež preto, že vás v chladných dňoch zahrejú a v teplých dňoch naopak príjemne ochladia. Vyberať môžete saténové košieľky, župany alebo tiež pyžamá. Mnoho z nich krásne zladíte ako komplet.  

Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty

Jarné obdobie je ideálne na nosenie pančucháčov

Častým jarným problémom sú chladné rána a teplé popoludnia. V takých prípadoch je ideálne k sukniam, šatom alebo šortkám nosiť pančucháče. Ponúkame nielen telové a čierne, ale tiež pančucháče s jedinečnými motívmi alebo tvarujúce pančuchové nohavice. 

Nová jarná kolekcia pyžám a košieľok

Ako inšpiráciu sme pre vás pripravili TOP novinky v jedinečných jarných farbách. Krátke pyžamá alebo pohodlné košieľky vám doprajú pohodlie po celú dobu nosenia. 

Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty