Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Jarná inšpirácia na ELEGANT.sk

Zima už je oficiálne za nami, a tak sa môžeme tešiť na rozkvitnuté lúky, slniečko a ľahké oblečenie, ktoré k jari neodmysliteľne patrí. Nechajte sa inšpirovať a privítajte nové ročné obdobie s tými najlepšími módnymi kúskami. 

Svieže farby a elegantné vzory

Na jari sú typické jasné farby, ako je žltá oranžová alebo decentné odtiene, a to napríklad zelené. Ďalej potom modrá v rôznych tónoch, ktorá pripomína oblohu. Jarné rozkvitnuté stromy krásne symbolizuje jemná ružová. Medzi tradičné jarné vzory sa rozhodne radia kvetinové zvieracie

Ľahučký satén pre jarnú pohodu

Luxusný saténový materiál vás svojou hebkosťou doslova pohladká po pokožke. Produkty zo saténu sú ľahučké, jemné a lesklé. Obľúbené sú tiež preto, že vás v chladných dňoch zahrejú a v teplých dňoch naopak príjemne ochladia. Vyberať môžete saténové košieľky, župany alebo tiež pyžamá. Mnoho z nich krásne zladíte ako komplet. 

Jarné obdobie je ideálne na nosenie pančucháčov

Častým jarným problémom sú chladné rána a teplé popoludnia. V takých prípadoch je ideálne k sukni, šatám alebo šortkám nosiť pančucháče. Ponúkame nielen telové a čierne, ale tiež pančucháče s jedinečnými motívmi alebo tvarujúce nohavice. 

Nová jarná kolekcia pyžám a košieľok

Ako inšpiráciu sme pre vás pripravili TOP novinky v jedinečných jarných farbách. Krátke pyžamá alebo pohodlné košieľky vám doprajú pohodlie po celú dobu nosenia. 

Načítám
Načítám