Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Ako na dokonalú postavu?

Snívate o perfektnej postave a dokonalých krivkách? Potom vás rozhodne zaujme sťahovacia a tvarovacia bielizeň. Veľa ľudí je presvedčených, že sťahovacia bielizeň je iba pre plnoštíhle ženy. Bielizeň síce môže zoštíhliť vašu figúru až o dve veľkosti, ale využiť ju môže každá žena. Sťahovacia bielizeň nielenže zoštíhľuje, ale tiež krásne tvaruje postavu. Pekne tak skryje akékoľvek nedokonalosti a vyzdvihne vaše prednosti, nech už máte veľkosť S či 3XL. 

Stahovací body Vanilla
Sťahovacie body Vanilla
Vysoké stahovací kalhotky Vala
Vysoké sťahovacie nohavičky Vala

Sťahovacia bielizeň si poradí s mnohými nedokonalosťami

Nech už vás trápi ovisnutá koža ako následok po pôrode alebo po chudnutí, sťahovacia bielizeň je skvelou voľbou. Navyše si poradí s tukovými vankúšikmi nespevnenou postavou. Na výber máte hneď niekoľko typov spodnej bielizne pre spevnenie zadočka, bokov, bruška, pásu alebo dokonca aj stehien. Veľkou výhodou je, že bielizeň je pod oblečením neviditeľná, takže ju môžete nosiť naozaj kamkoľvek. V dnešnej dobe sa navyše sťahovacia bielizeň vyrába tiež zdobená čipkou a vyzerá tak veľmi elegantne. 

Typy sťahovacej bielizne

V ponuke nájdete hneď niekoľko typov sťahovacej bielizne. Najbežnejšie sú sťahovacie nohavičky. Tie sa vyrábajú v niekoľkých prevedeniach. Sťahovacie nohavičky s vyšším pásom (pod pupok), ktoré tvarujú boky a zadoček alebo tiež sťahovacie nohavičky s vysokým pásom až pod prsia, ktoré krásne zoštíhlia nielen boky a zadoček, ale tiež bruško a pás. 

Sťahovacie body je praktický kúsok oblečenia. Vytvorí dokonalú siluetu. Sťahuje boky, zadoček, pás aj bruško. Výhodou je, že sťahovacie body nemá košíčky, takže si pod neho môžete vziať akúkoľvek podprsenku (pre zvýraznenie vašich kriviek odporúčame zvoliť push-up podprsenku. Posledným typom je sťahovacia košieľka, ktorá zoštíhľuje tiež stehná. 

Kam sa aký strih hodí?

Zháňate sťahovaciu bielizeň pod priliehavé šaty? Potom je skvelou voľbou sťahovacia košieľka alebo sťahovacie body, ktoré vám vytvaruje krásnu postavu. Dôležité je, aby body či košieľka mali ramienka, ktoré zabránia padaniu bielizne. Pokiaľ hľadáte niečo na bežné denné nosenie, perfektné sú sťahovacie nohavičky, ktoré sa jednoduchšie obliekajú alebo body s pohodlným zapínaním v rozkroku

Stahovací košilka Vika
Sťahovacia košieľka Vika

Neviete si rady, ako sa starať o sťahovaciu bielizeň? Prečítajte si niekoľko tipov, ako sa starať o sťahovaciu a tvarujúcu bielizeň, aby si zachovala všetky svoje vlastnosti. 

Načítám