Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Druhy ramienok podprsenky - detail, na ktorý veľa z nás zabúda

Ramienka sú veľmi dôležitou súčasťou podprseniek. Hoci sa to nezdá, sú pri výbere podprsenky naozaj dôležité. Existuje hneď niekoľko typov a každý sa hodí na niečo iného. Pozrite sa, z akých druhov ramienok môžete vyberať a kam sa hodia

Podprsenka Manila
Podprsenka Manila
Podprsenka Yvette
Podprsenka Yvette
Podprsenka Juno
Podprsenka Juno

Klasické ramienka

Klasické ramienka sú perfektnou voľbou prevažne pre ženy s menším a stredným poprsím. Príjemne sa nosia a sú vhodné na bežné denné nosenie. Bývajú elastické a nastaviteľné, takže sa vám dokonale prispôsobia. Ich šírka je zvyčajne 1,6 - 1,8 cm. Vyberať môžete podprsenky s odnímateľnými a aj neodnímateľnými ramienkami. 

Široké ramienka pre maximálne pohodlie

Ženy s plnším poprsím rozhodne ocenia podprsenku so širšími ramienkami. Zaistia maximálnu oporu a nikde vás nebude tlačiť alebo sa zarezávať. Bývajú prispôsobivé a neodnímateľné. Tieto podprsenky sa hodia na každodenné nosenie. 

Načítám

Špeciálne ramienka

Ramienka môžu byť rôzne zdobené a pôsobiť tak veľmi elegantne a zmyselne. Obľúbené sú napríklad ramienka s čipkou, tylom či mašličkami. Podprsenky s ozdobnými ramienkami sa hodia na bežné nosenie aj špeciálne chvíle. V ponuke sú tiež kombinovateľné ramienkaktoré sa skvele hodia pod šaty či topy s výstrihom na chrbte. 

Podprsenky bez ramienok

Samodržiace podprsenky alebo klasické podprsenky s odnímateľnými ramienkami (typické u podprseniek balkonetového strihu) sa perfektne hodia napríklad pod plesové šaty a letné topy s odhalenými ramenami. 

Načítám