Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Saténová košieľka - darček, ktorý poteší každú ženu

Výber perfektného darčeka pre blízkych sa často môže zdať zložitý. Určite to poznáte, chodíte od obchodu k obchodu a nič vám stále nepadlo do oka. Ukážte vašej partnerke, ako veľmi vám na nej záleží a že ste si na výbere darčeka dali naozaj záležať. Kúpte jej originálnu dámsku košieľku zo saténu. Pozrite sa, prečo je saténová košieľka tak skvelým tipom na darček. 

Košilka Deyla
Košieľka Deyla
Košilka Alice
Košieľka Alice
Košilka harper
Košieľka Harper

Partnerka si košieľku obľúbi hneď z niekoľkých dôvodov

  • hebučký satén príjemne kĺže po pokožke 
  • saténová košieľka dodá pocit jedinečnosti a zmyselnosti 
  • elegantný design zaujme hneď na prvý pohľad 
  • v ponuke je veľa pestrých farieb, vzorov a strihov 
  • v saténovej košieľke sa príjemne spí a navyše sa hodí aj na špeciálne chvíle 
  • luxus, ktorým košieľka vyžaruje, dá partnerke najavo, ako vám na nej záleží 

Ako si vybrať saténovú košieľku?

Pri výbere sa najskôr zamerajte na strih. Spí vaša partnerka v nočnej košieľke s krátkymi rukávmi alebo má radšej košieľky na ramienka? Mimo to sú v ponuke tiež dlhé rukávy. V ďalšom kroku zvoľte celkovú dĺžku košieľky. Nakoniec prichádza voľba vzhľadu, čo býva často kameň úrazu. Je potrebné zistiť, aké farby a vzory má partnerka rada. 

Pokiaľ má partnerka v obľube decentnejšie kúsky, zvoľte jednofarebnú košieľku alebo košieľku s jemným kvetinovým motívom. Ak si vaša partnerka potrpí na naozajstný luxus, potom sú skvelou voľbou saténové košieľky zdobené elegantnou čipkou, mašličkami alebo inými okrasnými prvkami. 

Veľmi obľúbené sú košieľky so zapínaním na gombíky. 

Darčeková krabička pôsobí vkusne a ušetrí veľa času

Saténovú košieľku obdržíte zabalenú v darčekovej krabičke, čo má veľa výhod. Darček, ktorý je zabalený v krabičke pôsobí luxusnejšie a ukáže obdarovanej osobe, že ste mysleli naozaj na všetko. Pozrite sa, aké ďalšie plusy balenie v krabičke prináša

Tip pre vás

Chcete na partnerku urobiť ešte väčší dojem? Kúpte jej ku košieľke tiež saténový župan. Ten je možné s košieľkou zladiť a vytvoriť tak dokonalý komplet.