Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Ako správne vybrať pyžamo pre deti

Spánok tvorí skoro tretinu nášho života a jeho priebeh ovplyvňuje celý nás deň. Preto na jeho kvalite naozaj záleží. Nemali by sme teda podceňovať, v čom my alebo naše deti dobu spánku prežijeme. Ako inak vytvoriť príjemné prostredie pre oddych než pohodlným pyžamom. Prečítajte si, ako správne detské pyžamo vybrať, akú zvoliť veľkosť a druh materiálu? 

Dětský overal Sid
Detský overal Sid
Dívčí pyžamo Maya
Dievčenské pyžamo Maya
Chlapecké pyžamo Harry
Chlapčenské pyžamo Harry

Voľba materiálu je zásadná

Pyžamo pre deti by malo byť priedušné a pohodlné, preto odporúčame voliť kvalitný bavlnený materiál. Niektoré pyžamá môžu mať prímes elastanu pre perfektnú prispôsobivosť postave alebo polyesteru. Pyžamá s prímesou polyesteru si vaše deti obľúbi pre dokonalú jemnosť. Majú vaše deti veľmi jemnú alebo citlivú pokožkuPotom je prírodná bavlna bez prímesi umelých vlákien 100% voľbou. 

Vyberte správny strih detského pyžama

Medzi najobľúbenejšie pyžamá pre deti patria pyžamá s dlhými rukávmi a nohavicami. K populárnym sa radia, pretože perfektne chránia deti proti prechladnutí, a to predovšetkým v zime. Dieťa sa môže pri spánku rôzne pohybovať a odhodiť prikrývku, preto ho dlhšie pyžamo spoľahlivo ochráni pred chladom. V teplých letných dňoch sú u chlapcov skvelou voľbou voľnejšie šortky a tričko s krátkym rukávom. U dievok zasa nočné košieľky, v ktorých sa každé dievča bude cítiť voľne a príjemne. Neviete si rady s výberom veľkosti? Pozrite sa, ako správne vybrať veľkosť oblečenia pre deti

Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty

Nezabudnite na vzhľad

Deti milujú farebné veci a obzvlášť, pokiaľ sa jedná o ich obľúbené odtiene. Vyberte vášmu dieťaťu pyžamo vo farbe, ktorá sa mu páči. Navyše v dnešnej dobe zoženiete moderné pyžamá s obľúbenými motívmi pre chlapcov aj dievky, z ktorých budú deti rozhodne nadšené. 

Tip pre vás

Pre ešte pohodlnejší a príjemnejší spánok kúpte deťom kvalitné obliečky, v ktorých sa budú cítiť ako v rozprávke. 

Žádné viditelné produkty