Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Ako vznikajú naše videoprezentácie a čo je nového?

Produktové video je veľmi užitočná vec. Stačí sa pozrieť na niekoľkosekundový záber a už viete, ako bielizeň vyzerá v skutočnosti a všimnete si aj zaujímavých detailov, ktoré by vám na fotke mohli uniknúť. Lepšie tak vynikne vzor či reálna farba a dĺžka alebo hustota chlpu u hrejivých županov. Videa tvoríme vo vlastnom fotoateliéru a predstavujeme tak vždy naše najnovšie produkty 

V našom firemnom fotoateliéru máme kvalitnú fototechniku a vytvárame videá vo vysokom rozlíšení Full HD. Pravidelne spolupracujeme s niekoľkými modelkami aj modelmi. Dávame si záležať aj na videách tehotenskej módy alebo detských pyžám. Nedávno sme opäť spustili prezentáciu noviniek pyžám, košieľok, županov aj pánskej bielizne

Veľa z vás si videá pochvaľuje pri hodnotení nákupu

Marcela: "Na e-shope nechýbajú podrobné popisy tovaru, fotografie a u niektorých produktov video, čo pri výbere bielizne pomôže. Veľká spokojnosť s obchodom, cenami aj ponukou tovaru."

Klára: "Odporúčam eshop kvôli sexy nočnej košieľke. Stačí si len zmerať obvod pŕs a podľa toho si vybrať veľkosť. Ak vám nestačia fotky, tak skoro u všetkých košieľok nájdete video ukážku." 

U nás v ateliéri vznikajú skoro všetky naše videá a vlastná foto prezentácia produktov

Najnovšie produktové videá prezentujú pyžamá a košieľky

Novinky si môžete prezrieť vďaka videám "zblízka"

Ak má produkt ružovú ikonu videa, môžete sa pozrieť na video prezentáciu. Tú nájdete pod popisom produktu dole v záložke Video predstavenie. 

Žádné viditelné produkty