Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Nové luxusné podprsenky Gorteks nadmerných aj menších veľkostí

V našej novej kategórii Luxusné podprsenky nájdete originálne čipkované podprsenky v nadmerných, ale aj menších rozmeroch. Na výber sú soft, vystužené, push-up alebo polokorzetové podprsenky v čiernej a bielej, ale aj ružovej alebo modrej farbe. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a perfektne padnú. Z noviniek odporúčame značku Gorteks, ktorá vyrába aj zladené tangá alebo nohavičky do kompletu. Sortiment, ktorý je skladom u dodávateľa obdržíte do 3-7 dní od objednania. O ďalších kolekciách sa dočítajte viac tu.

Značka Gorteks pravidelne vytvára nové modely luxusných podprseniek

Luxusná podprsenka a tangá Rumi

Podprsenka je vyrobená z nádhernej vyšívanej čipky a tylu. Má vzor s motívom listov. Je bez výstuže a vypchávok a má kostice. Zapína sa na chrbte na háčiky. Má nastaviteľné ramienka. Je balená v krabičke. Podprsenka Rumi je ideálna na zladenie s nohavičkami Rumi

V ponuke je aj korzet Rumi

Luxusná podprsenka a nohavičky Gabi

Podprsenka je vyrobená z čiernej čipky s orientálnym vzorom a z pevného tylu. Má široké ramienka a zapína sa vzadu na háčiky. Má kostice a nie je vystužená. Má trojdielne košíčky. Dokáže spevniť a zaokrúhliť aj veľké poprsie. Je balená v krabičke a je vhodná na zladenie s nohavičkami Gabi

Luxusná podprsenka a nohavičky Heidi

Podprsenka je vyrobená z luxusnej vyšívanej čipky a tylu. Má bardotkový tvar a kostice. V dolnej časti košíčkov je všitá druhá vrstva z tylu pre väčší pocit pohodlia a spevnenia. Podprsenka sa zapína na chrbte pomocou háčikov. Má nastaviteľné ramienka. Zlaďte ju aj s nohavičkami alebo tangami Rumi. 

Luxusná podprsenka a nohavičky Mistress

Podprsenka je vyrobená z tylu a vyšívanej čipky. Má vystužené košíčky s push-up vyberateľnou vypchávkou a je aj s kosticami. Vďaka tomu poprsie spevní, nadvihne a vytvaruje do žiaduceho tvaru, takže pôsobí plnším dojmom. Podprsenka sa zapína na chrbte pomocou háčikov. Ramienka sa dajú odopnúť a sú nastaviteľné. Zlaďte túto podprsenku aj s nohavičkami Mistress. 

Luxusné podprsenky sú k dispozícií až v 50 rozmeroch a mávajú zladené nohavičky ako komplet.