Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zladené fitness súpravy: extra výpredaj až 70%

Využite extra výhodné zľavy na zladené fitness súpravyvďaka ktorým môžete ušetriť až 70% z ich pôvodnej ceny. Legíny aj zladené podprsenky sú vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa ideálne hodí na všetky športy. Všetky produkty sú vyrobené podľa najnovších trendov. K zladenej dvojici sa dostanete cez odkaz v popise výrobku alebo cez ikonu s odporúčajúcimi produktmi. Zaobstarajte si novú výbavu do fitness alebo do terénu za bezkonkurenčné ceny ešte dnes. 

Športové legíny Stars

Legíny sú vyrobené z funkčného materiálu PLUSH-ZERO ARCHROMA, ktorý výborne odvádza pot od tela a perfektne sa hodí na všetky športy. V páse sa nachádza asi 10 cm široká všitá guma s tvarujúcim efektom. Legíny majú ozdobnú aplikáciu - na bokoch sú pruhy s patentkami v tvare hviezdičiek. Sila vlákna je 200 DEN. Legíny sú balené v papierovej krabičke. Sú vhodné k tielku Stars ako športový set. 

Fitness legíny Suzanne

Tkanina je vyrobená technológiou LYCRA® SPORT, má funkčné vlastnosti, je dostatočne elastická a odolná voči opotrebení. Širší podšitý pás bez všitej gumy zaručuje Vaše maximálne pohodlie. Legíny majú zosilnené švy. Sú vhodné k podprsenke Suzanne. 

Krátke fitness legíny F9517

Legíny sú vyrobené z funkčného materiálu, ktorý vám spríjemní všetky vaše športové aktivity. Rýchle schnú, spoľahlivo odvádzajú pot a dokonale sa prispôsobia pri pohybe. Pre väčší pocit pohodlia nemajú prešité bočné línie. V páse majú pružnú gumu zdobenú nápisom Reviver. Zlaďte legíny s podprsenkou Reviver

3/4 fitness legíny Terry

Extrémne elastická tkanina vyrobená technológiou Kol-sport Vám prinesie pravé pohodlie, ktoré očakávate od svojej športovej výbavy. Tkanina má funkčné vlastnosti a je odolná voči opotrebení. Pás je zakončený pohodlnou zdvojenou tkaninou bez gumy. Nohavice sú zdobené opticky zoštíhľujúcimi pruhmi s miniatúrnymi vetracími oknami. Legíny majú zosilnené švy. Sú vhodné k podprsenke Katy ako komplet. 

Kúpiť si legíny alebo šortky vo výpredaji sa vyplatí