Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Podprsenky

Túžite po podprsenke, ktorá vyzerá perfektnie, pristane Vám, je pohodlná a vyrobená z jemných, ale odolných materiálov? Push-up aj soft podprsenky v elegantných a zmyselných strihoch, ako je bralette, bardot či plunge kúpite práve u nás. Vyberajte zo širokej ponuky farieb aj materiálov. Vašu dokonalú podprsenku nájdete skôr pomocov filtru, kde len zadáte vlastnosti podprsenky. Máte radšej vystuženú, celočipkovanú alebo podprsenku s kosticami? Potrebujete dojčiacu podprsenku? Alebo neviditeľný model silikónovej podprsenky či silikónovej vypchávky? Či už mate svoj obľúbený strih, alebo si spodnú bielizeň vyberáte podľa príležitosti, u nás nakúpite kvalitné podprsenky za dobrú cenu pre všetky účely. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

8,60 - 34,50

42 produktov

Kvalitné podprsenky za skvelé ceny

Vieme, ako je pre Vás dôležitý vzhľad, kvalita aj cena podprsenky. Aby sa nám podarilo skĺbiť všetky tieto dôležité kritéria, ponúkame Vám podprsenky od preverených európskych výrobcov. Podprsenky sú šité z materiálov, vďaka ktorým vyzerajú dlho ako nové a uchovajú si svoju pružnosť na niekoľko rokov. To všetko za nízke ceny. Elegant.sk myslí aj na ženy, ktoré sú od prírody vyvinutejšie. V našej ponuke si preto vyberiete v rovnakej kvalite moderné a pekné podprsenky s kosticami bez výstuže a so silnými ramienkami. 

Ako si vybrať podprsenku, ktorá Vám padne? 

Väčšina žien nosí podprsenku už od puberty, a veľakrát si kupujú nevhodnú veľkosť. Podprsenka im nesedí, necíti sa v nej pohodlne a tlačí ich. A pritom stačí len zvoliť veľkosť, ktorá Vám pristane. U podprsenky, ktorú ste si vybrali si vždy svoju veľkosť skontrolujte v tabuľke veľkostí a premerajte si obvod cez prsia aj pod prsiami. Meter má hrudník iba obopínať a poprsie podopierať. Obvod cez prsia merajte v podprsenke bez vystuženia. 

Ponúkame Vám elegantné aj športové podprsenky vo všetkých veľkostiach. Ak si neviete rady s výberom podprsenky, pýtajte sa nás pomocou online chatu, alebo navštivte našu Poradňu. 

Ako spoznáte, že Vám podprsenka pristane? Je niekoľko základných znakov, na ktoré si musíte dať pozor. 

Najviac prezradí obvod podprsenky

Obvod podprsenky nesmí byť voľný ani tesný. Malým testom je natiahnutie obvodu v oblasti chrbáta. Po natiahnutí by mal medzi zapínaním a chrbátom vzniknúť priestor maximálne na dva prsty. Obvod podprsenky má hrudník lemovať rovno, zapínanie sa nesmie dvíhať hore. Podprsenka má pri pohybe rukou hore sedieť pevne. 

Ramienka majú funkciu podpornú, nie opornú

Keď zvolíte zlú veľkosť podprsenky aj nevhodný strih, ľahko sa stane, že všetku váhu Vášho poprsia ponesú ramienka. Tie sa Vám pak zarezávajú do ramien, čo je dosť nepohodlné. Ramienka majú podpornú funkciu, aj keď sú široké. Väčšinu váhy aj stabilitu poprsia má na starosť obvod s košíčkami. 

Kostice aj košíčky vytvárajú celkový dojem

Košíčky podprsenky Vám nemajú deliť prsa na pol. Ak chcete mať bohatý dekolt, kúpte si push-up podprsenku alebo dekoltku. O pekný výstrih sa vie postarať aj bardotka. Pokrčenie podprsenky opäť ukazuje na nevhodne zvolenú veľkosť podprsenky.

Kostice majú priliehať k mäkkej tkáni prsu po celej dĺžke. Medzi prsiami nemajú kostice odstávať a samozrejme po nich nesmejú zostávať otlaky. V prípade, že radšej nosíte podprsenku bez kostíc, dajte pozor na to, aby sa Vám obvod nezarezával do kože alebo Vám podprsenka neutekala hore na prsia.