Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Saténové košieľky

Chladivé, zvodné a na dotyk veľmi príjemné. Také sú saténové košieľky v našej ponuke. Že ste nemali tu česť vyskúšať si voľnosť, ktorú nočná saténová košieľka poskytuje. Teraz je ten správny čas, aby ste to zmenili. Vyberajte si u nás saténovú košieľku s prímesou elastanu a zažite ten najsladší spánok vo svojom živote, za to ručíme. Už nikdy nebudete chcieť spať v inej košeli. 

Vďaka preverených európskych výrobcov Vám môžeme ponúknuť saténové košieľky vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Je len na Vás, či si vyberiete nočnú košieľku zo saténu s prímesou elastanu, alebo bez. Každá nočná košieľka je niečim výnimočná. Či už je to strih, farba alebo zdobenie čipkou. Buďte aj Vy jedinečná a kúpte si dámsku košieľku z ELEGANT.sk.  

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Dĺžka

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

13,70 - 63,50

64 produktov

Saténové košieľky sú veľmi ľahké a príjemné na spanie. V horúcich, letných dňoch vás naviac príjemne ochladia. Zapôsobíte na svojich partnerov a vyberiete si saténovú košieľku z našej širokej ponuky plnej elegantných strihov a farieb, určených len pre Vás. 

Najširší výber saténových košieľok

V našom internetovom obchode ELEGANT.sk nájdete saténové košieľky vo veľmi širokej ponuke, vo veľa elegantných a luxusných prevedeniach. Vybrať si môžete saténové košieľky v rôznych farebných odtieňoch, zdobené čipkami či výšivkami. Vyberte si košieľku dlhú, krátku, alebo košieľku, ktorá sa Vám najviac páči a podľa toho, ktorý strih Vám padne. Samozrejmosťou je tiež cenová dostupnosť pre každú ženu či dievča. 

Saténové košieľky od známeho výrobca DKaren

V našom obchode sa špecializujeme predovšetkým na saténové košieľky známeho a obľúbeného výrobca DKaren, ktorý je zárukou vysokej kvality ponúkaných výrobkov. Je známy módnym štýlom a pestrou ponukou. 
Saténové košieľky tohto výrobca sa tešia veľkej obľube nielen u nás v ČR, ale aj po celej Európe. Saténové košieľky výrobca DKaren sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je veľmi ľahký a príjemný na spanie, o čom sa presvedčilo veľa spokojných žien a dievčat, ktoré si tieto elegantné a pohodlné saténové košieľky kúpili. 

Luxusné košieľky za príjemnú cenu

Saténové košieľky, ktoré nájdete v našej ponuke, môžete získať za veľmi príjemnú cenu. Presvedčte sa sami a vyberte si tu najlepšiu, ktorá sa Vám páči. 

Župan ku košieľke

Ku každej saténovej košieľke ponúkame vhodný saténový župan, vďaka ktorému bude Váš luxusný komplet dokonalý. 

Nadmerné veľkosti saténových košieľok

Luxusné nočné prádlo je doménou. Na ELEGANT.sk si môžu saténové košieľky kúpiť tiež dámy s väčšou veľkosťou. Pripravili sme pre Vás nadmerné saténové košieľky, ktoré sú k dispozícii od veľkosti 2XL až po 5XL, tzn 42-48. Pečlivo sme vyberali košieľky od spoľahlivej značky európskeho výrobca DKaren a Kalimo.