Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Spodné košieľky, dámske tielka, nátelník

Pre Vaše maximálne pohodlie sme do nášho sortimentu zariadili tiež dámske spodné košieľky. Isto ich využijete nielen ako spodnú vrstvu v zimnom období, ale aj ako top v horúcich letných dňoch. Vďaka elegantnému prevedeniu spodnej košieľky nikto nepozná, že máte na sebe nátelník. Ponúkame Vám dámske spodné košieľky zdobené čipkou, s tenkými aj silnými ramienkami. Všetky dámske tielka sú z prvotriednej bavlny za skvelé ceny. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

6,70 - 12,20

14 produktov

Košieľky môžete nosiť k džínsovým nohaviciam, k ľahkej letnej sukni alebo k plážovým šortkám. Vyberať môžete z rôznej šírky ramienok. 

Košieľky z príjemného materiálu

Vybrali sme len pohodlné košieľky z unikátneho materiálu zloženého z elastických vlákien spodných košieľok, vďaka ktorým Vám košieľka dokonalo priľne na telo a môžete vyzerať skvele. K dispozícii sú bavlnené košieľky, košieľky z modálových vlákien, z hebkej viskózy alebo zo vzdušnej microfibry. 

Športové a elegantné dámske tielka

K dispozícii máme tielka pre každú ženu. Športové tielko môžete využiť ako vrchný odev pri všetkých aktivitách. Pri chladných zimných dňoch isto využijete košieľku pod odev. Vrstvenie tak dodá potrebný pocit pohodlia a tepla. Niektoré dámske tielka sú vhodné tiež na bežné nosenie ako letný top.