Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Pyžamá - De Lafense

Bez spánku by sa nám aj Vám len ťažko žilo. Aby bol Váš spánok ešte kvalitnejší, kúpte si jedno z našich pyžám. Alebo viete čo? Urobte radosť celej svojej rodine, u nás totiž kúpite pyžamá pre otecka, mamičku, starkú, dedka aj deti. A nebudete ľutovať, pretože pyžamá od nás sú pohodlné, veselé, hrejivé a za skvelé ceny.

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramienka
Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

22,00 - 41,20

8 produktov

O výrobcovi De Lafense

Počiatok firmy sa datuje od roku 1992. V ich širokej ponuke nájdeme: dámske župany, pánske župany, saténové a viskózové košieľky, pyžamá a ďalšie. Tkaniny expedujú len od kvalitných európskych dodávateľov a zameriavajú sa na kombinovanie bavlny a ďalších materiálov s lycrou. Kladú si za ciel, aby ich výrobky mohli zdôrazňovať štýl každej ženy, boli luxusné a originálne. Dlhoročná spokojnosť s výrobcom je daná aj ohľadom na meniaci sa módny trend a inovácie vo výrobe aj vo výberu látok.

Saténové pyžamá De Lafense

.Našu pestrú ponuku saténového sortimentu sme ešte pre veľký záujem rozšírili a doplnili o saténové modely značky De Lafense. Tá vyniká inovatívnym použitím materiálu s prímesou elastanu, vďaka ktorému je látka poddajnejšia a hebkejšia. Radu ľahkých letných pyžám dotvárajú dámske saténové pyžamá s dlhým rukávom a s dlhými nohavicami. Pyžamá sú opatrené golierom, doplnené našitými vreckami po stranách a pyžamové nohavice sú vystužené tenkou gumou v páse. Pôsobí veľmi luxusným a elegantným dojmom. Do ponuky sme zaradili aj pánske dlhé saténové pyžamo. 

Akostné košieľky z viskózy a saténu De Lafense

Zaradením značky De Lafense k sortimentu košieľok sme docielili doplnenie rady o kvalitné výrobky z materiálu odlišného materiálového zloženia než stávajúceho, s prídavkom elastických vlákien. Košieľky sú vyrobené z pružnej viskózy, zo saténovej tkaniny s prídavkom elastanu alebo z tylu. 

Župany De Lafense

Podobne ako vyššie spomínaný sortiment sú aj župany doplnené o elastické vlákna. Saténové varianty županov sú často zdobené vkusnou elastickou čipkou. Zakúpiť si je možno aj pánsky saténový župan či pánsky froté župan De Lafense. Modely vynikajú svojou jedinečnou akosťou a luxusným prevedením. Využite našu jedinečnú ponuku zliav na dámske viskózové župany.