Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Emili

55 produktov
Brazilky Bloom béžové

Brazilky Bloom béžové

10,70 €

skladom u dodávateľa

Spodná bielizeň Emili

Značka Emili je výhradným výrobcom tzv. laser cut (laserového) dámskej spodnej bielizne. Vyrába bezšvové nohavičky rôznych strihov, sťahovacie bezšvové nohavičky a bezšvové tangá. 

Laserové bezšvové nohavičky a tangá Emili

Technika úpravy lemov pomocou laseru sa používa preto, aby sa dosiahlo hladkého (rovného aj zvlneného), ale hlavne okraja bielizne bez švov. Spodná bielizeň - nohavičky alebo tangá - tak dokonalo priľahne k telu a je pod oblečením takmer neviditeľná. Vďaka použitému materiálu (mikrofibra) je spodná bielizeň Emili stopercentne pohodlná a priedušná. 

Sťahovacie laserové nohavičky Emili

Aj zoštíhľujúce nohavičky tejto značky nájdete vo variante laserového orezu. Nohavičky dokonalo vymodelujú zadoček, spevnia bruško a navyše sa ich okraje nebudú nepekne zarezávať. Tvarujúce nohavičky Emili máme k dispozícii v niekoľkých variantoch strihov: sťahovacie nohavičky s vyšším pásom (pre oblasť zadočku a celého brucha), sťahovacie nohavičky klasického strihu (pre oblasť zadočku a dolnej časti brucha), sťahovacie nohavičky s vyšším pásom a širšími alebo užšími bokmi (pre bedrá a zadoček) a tiež sťahovacie nohavičky s redukciou stehennej oblasti. K dispozícii sú v telovej farbe, bielej alebo čiernej farbe. 

Spodné bavlnené košieľky Emili

Dámske spodné košieľky sú vyrobené z kvalitnej čistej bavlny s ozdobnými prvkami na hornom okraju košieľky - lesklou lemovku. Košieľky Emili sú pohodlné a príjemné k pokožke. Môžete je nosiť pod oblečením predovšetkým v chladnejšom období. Spodná bielizeň je balená v darčekových škatuľkách.