Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Plavky - Gabbiano

Užite si bezstarostné kúpanie a leto plné zábavy v plavkách od ELEGANT.sk. Novú kolekciu plaviek sme pre vás starostlivo vybrali podľa aktuálnych trendov, ponechali sme obľúbené stálice a doplnili o výpredaj plaviek. V našej ponuke nájdete nielen klasické dámske plavky, jednodielne, dvojdielne alebo športové, ale aj moderné tankiny či monokiny.

Na svoje si prídu samozrejme tiež páni. Ponúkame klasické pánske plavky aj populárne kúpacie šortky. Plavky pre deti v našom e-shopu sú z kvalitnej odolnej plavkoviny. Vyberajte zo širokého sortimentu, máme plavky rôznych strihov, pestrých farieb a všetkých veľkostí. 

Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ plaviek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramienka
Zapínanie
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Značka
Cena

9,60 - 20,70

13 produktov

Plavky Gabbiano

Gabbiano sa špecializuje na výrobu sortimentu dámskych plážových plaviek. Zakladá si na použití vysoko akostných tkanín aj na precíznom spracovaní výrobkov a ich pohodlnosti pri nosení. Tvárou prestížnej značky plaviek Gabbiano sa stala známa modelka Natalia Siwiecová. 

Dámske plavky a doplnky Gabbiano

Módne a elegantné dvojdielne dámske plavky Gabbiano sú šité z vysoko akostnej talianskej tkaniny. Poslednú letnú kolekciu zahŕňajú novátorsky riešené strihy podprseniek: podprsenka typu bardotka s ramienkami po stranách (pozdvihuje poprsie a činí ho plnejším), podprsenka typu push-up (mierne stlačuje poprsie, a tým ho modeluje). Košíčky horného dielu sú vytvarované, šnúrky na zaväzovanie alebo so zapínaním. Štýlové bedrové nohavičky dopĺňajú ozdobné pásky na zaväzovanie, alebo sú bez zdobenia. Do ponuky sme zaradili aj krásne tankiny ako kombináciu plavkového topu a nohavičiek. Ako doplnok k plavkám môže poslúžiť zmyselná plážová čipkovaná tunika v mini dĺžke. Už teraz sa tešíme na novú kolekciu plaviek leta 2019.